Darbas Londone

Darbas Londone. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Londone“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Alina

Sveiki, dirbu Londone. Noriu isigyti buta Vilniuje. Pajamos 2116.40, pradinis inasas - 20.000 tukst. svaru Ar galite kazka pasiulyti?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Giedrius

Laba diena. Gyvenu Londone ir noriu gauti paskolą Lietuvoje. Būsto vertė 60000, pats galėčiau įnešti 45000. Kokios galimos mažiausios kredito unijų palūkanos? Laiduotojo Lietuvoje neturiu. Laiduoti gali tik mano draugė taip pat dirbanti Londone. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Manau, kad mažiausios bus apie 6-7%. Gali būti sudėtinga gauti būsto paskolą, nes pajamos ne eurais. Pasitikrinkite kredito unijose. Šiuo metu bankai neišduoda paskolų užsienio valiuta gaunantiems.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų