Nedidelė paskola

Nedidelė paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nedidelė paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Simona

Sveiki. Šiuo metu dirbu dvejose darbovietėse - viena iš jų pagrindinė (didžioji dalis atlyginimo gaunama joje), kitoje darbovietėje - pareigos antraeilės (gaunama nedidelė bendro mėnesio atlyginimo dalis). Dabar tvarkausi dokumentus dėl paskolos gavimo banke, tačiau iš pirmosios darbovietės išeinu po 3 savaičių ir lieku dirbti antrojoje. Abejose darbovietėse nenutrūkstamas darbo stažas yra daugiau nei 6 mėn. (vienoje - 1.5 metų, kitoje - apie 10 mėn.). Jei nespėsiu susitvarkyti visų būsto paskolos dokumentų iki išeinant iš pirmos darbovietės, ar gali kilti sunkumų gaunant paskolą? Nes bedarbė nelieku, ir toliau dirbsiu antroje darbovietėje, o nenutrūkstamas darbo stažas bus tinkamas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Manau, kad gali keistis rizikos. Bet kokiu atveju apie darbo keitimą, pagal sutartį turite pranešti bankui. Šiaip tik bankas po vertinimo pasakys ar bus kažkokia įtaka ar ne, kreipkitės tieisiogiai.

+3Buvo naudinga
Olga

Sveiki, noreciau suzinoti jusu nuomone. Esam nesusituoke ir planuojame imti busto paskola kaip bendraskolininkai. Tik kyla klausimas jei pvz planuojamas bustas kainuoja 50.000e , ir esame sutaupe sakykim apie 13.000e , manote geriau visus turimus pinigus iskart 'atiduoti' bankui, ar geriau 'duoti' tik 10.000e ir likusius pinigus pasilikti apdailai ir pan. Zinau kad yra tam skirta visiskai kita paskola(vartojimo) tai noreciau isgirsti jusu nuomone situo klausimu.

Atsakyti
Aude

Mano nuomone, geriau visų pinigų neinvestuoti į paskolą, nes skolinimasis yra šiuo metu nebrangus , apie 2.1 - 2.5 % , plius jūsų paskola nedidelė, tai geriau turėti grynų pinigų"pagalvę" ir tarkim padidėjus palūkanoms ar staigiai pablogėjus finansinėms sąlygoms, turėti pinigų. Taip pat tikrai nebūtų išmintinga imti vartojimo paskolą, nes ji žymiai brangesnė už būsto paskolą, nes palūkanos gali būti apie 7% procentus ir daugiau. Pasilikite pinigų būsto įrengimui.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olga, dėkui už klausimą. Na, jeigu būsto vertė leidžia, galite apjungti remonto ir būsto paskolas į vieną su tomis pačiomis sąlygomis. Žinoma, priklauso nuo banko ir aplinkybių. Dėl didesnio įnašo, reikia žiūrėti pagal savo situaciją, vieniems gali būti vienaip palankiau, kitiems kitaip. Jeigu planuojate imti vartojimo paskolą, tuomet galbūt protingiau būtų įnešti mažesnę sumą iš karto, nes gausite galima sakyti paskolą su mažesnėmis palūkanomis nei vartojimo.

+3Buvo naudinga
Diana

Sveiki, ar užtenka būti išdirbus 4mėn., imant ne tokią ir didelę paskolą pavyzdžiui 3000€?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Pagal atsakingo skolinimo nuostatus, rekomendacija yra būti išdirbus bent 6 mėn., tačiau tai priklauso nuo banko individualaus vertinimo, tad būna ir išimčių.

+5Buvo naudinga
Laurynas

Sveiki, šiuo metu su žmona gyvename 1k. bute ir turime būsto kredito (nedidelę) paskolą. Planuojame apie didesnį būstą, kuriam taip pat reikėtų būsto paskolos. Klausimas: kaip elgtųsi bankai, suteikdami antram būstui paskolą, jeigu mes nenorime parduoti 1k. buto (toliau mokėti nedidelę įmoką), tačiau imtume antrą paskolą antram (didesniam) būstui? Kokios sąlygos, ar jos keičiasi? Jeigu užtenka pajamų apmokėti 2 paskolas ( 1k. buto ir didesnio), ar bankas suteiktų tokiomis pačiomis sąlygomis? Kaip būtų dėl pradinio įnašo (%)? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laurynai, dėkui už klausimą. Galimybė turėti dvi ar daugiau būsto paskolų - yra, tačiau tai priklausys nuo to, ar užteks Jūsų pajamų ir ar bankas po vertinimo sutiks suteikti antrą paskolą. Reikia kreiptis į bankus. Pradinį įnašą galės pasakyti tik bankas, tačiau gali būti, kad antrai paskolai bus prašomas 20% pradinis įnašas, bet priklausys nuo individualios Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Remigijus

Sveiki, aš noriu pakausti ar galima gauti paskolą jei turiu skolų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Remigijau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokios tos skolos ir ar turite stabilių pajamų. Jeigu skolos ir pajamos sudaro nedidelę dalį Jūsų gaunamų pajamų - tuomet galite. Paskolos išduodamos vertinant individualiai kiekvieno žmogaus situaciją.

+3Buvo naudinga
Vita

Ar galėčiau gauti bent nedidelę būsto paskolą, jei gyvenu Pasvalyje, gaunu 400 eur į rankas, esu viena, jokių įsipareigojimų neturiu. Dirbu 2metus. Pradinį turėčiau. O gal su didesniu pradiniu pvz 30proc galėčiau gauti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vita, dėkui už klausimą. Pagal pirminę informaciją - sunkokai, dar reikėtų šiek tiek daugiau pajamų. Tačiau tiksliai gali pasakyti tik bankai, todėl kreipkitės į juos dėl detalesnės informacijos ir vertinimo.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki,aš su tokiu klausimu. Esu ištekėjusi ir šiuo metu nesenai esu išėjusi iš darbo. Tad bendros pajamos yra 950euru per menesį. Planuojame imti paskola sodo namui,kuris būtų kaip Pagrindinė gyvenamoji vieta. Namo kaina 52000tukstančiai euru mes turėtume 20procentu reikiamo pradinio inašo grynais. Taipogi dar turime nedidele 1000 euru vartojamo kredito paskola kuria mokame 111euro per men. Kaip manote ar mums bankas skirtu 41000 paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Na, reikia kalbėti su bankais ar Jūsų išėjimas iš darbo ir pajamų netekimas būtų pakankamas tokio dydžio paskolai gauti. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų šeimos galimybes individualiai, turimos vartojimo paskolos motyvus ir t.t.

+4Buvo naudinga
Lina

Noriu mažame mieste įsigyti būstą už 20 tūkst. Kaip pradinį įneščiau 6 tūkst. Liktų 14 tūkst. Bet mano pajamos tik 400 eur per mėn, tai visi sako, jog su tokiom pajamom neįmanoma aplikuoti būsto paskolai. Bet juk suma nėra didelė, paėmus tarkim 14 tūkst. 25metams neišeitų daug... Ar tikrai kol tiek uždirbsiu, niekur negalėsiu aplikuoti? Nors suma nedidelė?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai, kad sužinoti tikslų atsakymą įvertinus Jūsų situaciją. Tačiau norint aplikuoti į būsto paskolą, reikia uždirbti daugiau nei minimalią algą. Jūsų atveju manau, kad ir maža suma, bet paskolos nesuteiks. Pasistenkite padidinti pajamas bent 150-200 eurų per mėn.

+3Buvo naudinga
Vika

Jei gaunu 390eur-400 eur į rankas, dirbu 2 metus. Gyvenu mažam mieste, esu viena, skolų, išlaikytinių neturiu. Domintų 20tūkst. eur būsto paskola. Ar bankai galėtų bent kažką pasiūlyti? Ar pajamos per mažos? Nes nei vieno banko puslapyje neradau, kiek minimaliai žmogus turi gauti atlyginimo, kad galėtų pretenduoti į būsto paskolą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vika, dėkui už klausimą. Jūsų pajamų yra per mažai. Orientuokitės, kad turite uždirbti minimaliai apie 500 eurų per mėnesį, kad pagalvotumėte apie bent nedidelę būsto paskolą.

+4Buvo naudinga
Anastasija

Laba diena, norėčiau paklausti ar galiu gauti kreditą būstui, jeigu menesį įmoka turi tik 450eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anastasija, dėkui už klausimą. Jūsų pajamų yra šiek tiek mažoka, bet galbūt labai nedidelę būsto paskolą bankai ir suteiktų. Reikia teirautis tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų