Nedidelė paskola

Nedidelė paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nedidelė paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Diana

Sveiki, ar užtenka būti išdirbus 4mėn., imant ne tokią ir didelę paskolą pavyzdžiui 3000€?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Pagal atsakingo skolinimo nuostatus, rekomendacija yra būti išdirbus bent 6 mėn., tačiau tai priklauso nuo banko individualaus vertinimo, tad būna ir išimčių.

+3Buvo naudinga
Laurynas

Sveiki, šiuo metu su žmona gyvename 1k. bute ir turime būsto kredito (nedidelę) paskolą. Planuojame apie didesnį būstą, kuriam taip pat reikėtų būsto paskolos. Klausimas: kaip elgtųsi bankai, suteikdami antram būstui paskolą, jeigu mes nenorime parduoti 1k. buto (toliau mokėti nedidelę įmoką), tačiau imtume antrą paskolą antram (didesniam) būstui? Kokios sąlygos, ar jos keičiasi? Jeigu užtenka pajamų apmokėti 2 paskolas ( 1k. buto ir didesnio), ar bankas suteiktų tokiomis pačiomis sąlygomis? Kaip būtų dėl pradinio įnašo (%)? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laurynai, dėkui už klausimą. Galimybė turėti dvi ar daugiau būsto paskolų - yra, tačiau tai priklausys nuo to, ar užteks Jūsų pajamų ir ar bankas po vertinimo sutiks suteikti antrą paskolą. Reikia kreiptis į bankus. Pradinį įnašą galės pasakyti tik bankas, tačiau gali būti, kad antrai paskolai bus prašomas 20% pradinis įnašas, bet priklausys nuo individualios Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Remigijus

Sveiki, aš noriu pakausti ar galima gauti paskolą jei turiu skolų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Remigijau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokios tos skolos ir ar turite stabilių pajamų. Jeigu skolos ir pajamos sudaro nedidelę dalį Jūsų gaunamų pajamų - tuomet galite. Paskolos išduodamos vertinant individualiai kiekvieno žmogaus situaciją.

+3Buvo naudinga
Vita

Ar galėčiau gauti bent nedidelę būsto paskolą, jei gyvenu Pasvalyje, gaunu 400 eur į rankas, esu viena, jokių įsipareigojimų neturiu. Dirbu 2metus. Pradinį turėčiau. O gal su didesniu pradiniu pvz 30proc galėčiau gauti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vita, dėkui už klausimą. Pagal pirminę informaciją - sunkokai, dar reikėtų šiek tiek daugiau pajamų. Tačiau tiksliai gali pasakyti tik bankai, todėl kreipkitės į juos dėl detalesnės informacijos ir vertinimo.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki,aš su tokiu klausimu. Esu ištekėjusi ir šiuo metu nesenai esu išėjusi iš darbo. Tad bendros pajamos yra 950euru per menesį. Planuojame imti paskola sodo namui,kuris būtų kaip Pagrindinė gyvenamoji vieta. Namo kaina 52000tukstančiai euru mes turėtume 20procentu reikiamo pradinio inašo grynais. Taipogi dar turime nedidele 1000 euru vartojamo kredito paskola kuria mokame 111euro per men. Kaip manote ar mums bankas skirtu 41000 paskola?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Na, reikia kalbėti su bankais ar Jūsų išėjimas iš darbo ir pajamų netekimas būtų pakankamas tokio dydžio paskolai gauti. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų šeimos galimybes individualiai, turimos vartojimo paskolos motyvus ir t.t.

+3Buvo naudinga
Lina

Noriu mažame mieste įsigyti būstą už 20 tūkst. Kaip pradinį įneščiau 6 tūkst. Liktų 14 tūkst. Bet mano pajamos tik 400 eur per mėn, tai visi sako, jog su tokiom pajamom neįmanoma aplikuoti būsto paskolai. Bet juk suma nėra didelė, paėmus tarkim 14 tūkst. 25metams neišeitų daug... Ar tikrai kol tiek uždirbsiu, niekur negalėsiu aplikuoti? Nors suma nedidelė?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai, kad sužinoti tikslų atsakymą įvertinus Jūsų situaciją. Tačiau norint aplikuoti į būsto paskolą, reikia uždirbti daugiau nei minimalią algą. Jūsų atveju manau, kad ir maža suma, bet paskolos nesuteiks. Pasistenkite padidinti pajamas bent 150-200 eurų per mėn.

+3Buvo naudinga
Vika

Jei gaunu 390eur-400 eur į rankas, dirbu 2 metus. Gyvenu mažam mieste, esu viena, skolų, išlaikytinių neturiu. Domintų 20tūkst. eur būsto paskola. Ar bankai galėtų bent kažką pasiūlyti? Ar pajamos per mažos? Nes nei vieno banko puslapyje neradau, kiek minimaliai žmogus turi gauti atlyginimo, kad galėtų pretenduoti į būsto paskolą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vika, dėkui už klausimą. Jūsų pajamų yra per mažai. Orientuokitės, kad turite uždirbti minimaliai apie 500 eurų per mėnesį, kad pagalvotumėte apie bent nedidelę būsto paskolą.

+4Buvo naudinga
Anastasija

Laba diena, norėčiau paklausti ar galiu gauti kreditą būstui, jeigu menesį įmoka turi tik 450eur.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anastasija, dėkui už klausimą. Jūsų pajamų yra šiek tiek mažoka, bet galbūt labai nedidelę būsto paskolą bankai ir suteiktų. Reikia teirautis tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Vaiva

Sveiki, mane domina, kokio dydžio paskolą nuosavam būstui įsigyti galėčiau gauti. DU - 600 Eur (bruto). Taip pat turiu trečdalį 3 k. buto palikimu (preliminari buto rinkos vertė - 45000 Eur). Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Galėtumėte gauti nedidelę 10tūkst Eur- 20tūkst. Eur paskolą priklausomai nuo banko ar kredito unijos paskolų išdavimo taisyklių. Buto dalį patartumėme parduoti ir taip susirinkti pradinį įnašą.

+2Buvo naudinga
Rolandas

Sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl galimos būsto paskolos, kokią galėtume sumą gauti iš jūsų banko. Gyvenu su sugyventine jau 13 metų, kartu esame nesusituokę, man 40m, sugyventinei 31m., auginame bendrą vaiką 8 metų. Aš vienoj darbovietėje dirbu 8 mėn., mano pajamos į rankas 361, o sugyventinė dirba 2 metus, vienoj darboveteje 1,4 mėn. gaudavo minimalią alga, o dabar jai pakėlė jau pusę metų ji į rankas gauna 600. Norėčiau jūsų paklaust, kokią sumą galėtume gauti iš banko įsigyti būstą? Buvo problemos su anstoliais, bet viskas išmokėta, nebėra skolų, ar jūs į tai irgi atsižvelgiat? Jei mūsų norima suma yra 55 tūkst., ar reikalingas pradinis įnašas, ar galimas užstatas 2 bendrabučio kambariai Klaipėdoje, ne blokinis? Ar galime kreiptis būdami tokio amžiaus dėl jaunos šeimos paramos? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Kaip suprantame iš klausimo, Jūs nesate susituokę. Jūsų abiejų pajamos gauti 55 000 Eur. paskolą yra per mažos, taigi paskolos negautumėte. Sugyventinė gauti nedidelę paskolą galėtų, bet tik tuo atveju, jeigu problemos su antstoliais neliečia jos. 55 000 Eur. ( mėn.295 Eur. Įmoką) tai sudaro puse moters pajamų. pagal įstatymą paskoloms galima skirti tik 40 proc. savo pajamų ( bet vienam suaugusiam turi likti 400 Eur. , 1 vaikui 150-200 Eur. pragyvenimui.)

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų