Remonto išlaidos

Remonto išlaidos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „remonto išlaidos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Olga

Sveiki, noreciau suzinoti jusu nuomone. Esam nesusituoke ir planuojame imti busto paskola kaip bendraskolininkai. Tik kyla klausimas jei pvz planuojamas bustas kainuoja 50.000e , ir esame sutaupe sakykim apie 13.000e , manote geriau visus turimus pinigus iskart 'atiduoti' bankui, ar geriau 'duoti' tik 10.000e ir likusius pinigus pasilikti apdailai ir pan. Zinau kad yra tam skirta visiskai kita paskola(vartojimo) tai noreciau isgirsti jusu nuomone situo klausimu.

Atsakyti
Aude

Mano nuomone, geriau visų pinigų neinvestuoti į paskolą, nes skolinimasis yra šiuo metu nebrangus , apie 2.1 - 2.5 % , plius jūsų paskola nedidelė, tai geriau turėti grynų pinigų"pagalvę" ir tarkim padidėjus palūkanoms ar staigiai pablogėjus finansinėms sąlygoms, turėti pinigų. Taip pat tikrai nebūtų išmintinga imti vartojimo paskolą, nes ji žymiai brangesnė už būsto paskolą, nes palūkanos gali būti apie 7% procentus ir daugiau. Pasilikite pinigų būsto įrengimui.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olga, dėkui už klausimą. Na, jeigu būsto vertė leidžia, galite apjungti remonto ir būsto paskolas į vieną su tomis pačiomis sąlygomis. Žinoma, priklauso nuo banko ir aplinkybių. Dėl didesnio įnašo, reikia žiūrėti pagal savo situaciją, vieniems gali būti vienaip palankiau, kitiems kitaip. Jeigu planuojate imti vartojimo paskolą, tuomet galbūt protingiau būtų įnešti mažesnę sumą iš karto, nes gausite galima sakyti paskolą su mažesnėmis palūkanomis nei vartojimo.

+3Buvo naudinga
Martyna

Sveiki, Esame su draugu nusipirkę butą, tačiau paskola buvo paimta tik draugo vardu, butas registruotas irgi jo vardu. Pradinis įnašas, remonto išlaidos, mokėjimai yra abiejų. Ar galima būtų su banku persirašyti sutartį kaip bendraskolių po tam tikro laiko? Ar galima būtų turtą įteisinti tokiu atveju ant abiejų lygiomis dalimis? Ar būtų dar be šito kitoks variantas neskaitant santuokos, kuriuo galėtume įteisinti turtą ant abiejų lygiomis dalimis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martyna, dėkui už klausimą. Galima, tačiau tam turi pritarti bankas. Atminkite, kad visas turtas įgytas iki santuokos yra atskiras, tad santuoka negarantuoja turto paskirstymo lygiomis dalimis. Kreipkitės į teisininką ir banką, sutarties perrašymas įmanomas.

+3Buvo naudinga
Aušra

Sveiki, planuoju pirkti butą senos statybos name, pradinį įnašą turiu. Ar yra nustatyta maksimali dalis paskolos, kurią bankai finansuoja imant kreditą pirkti senos statybos butams? Butui reikia kapitalinio remonto. Kaip bankai žiūri į tai, kad iškart imama didesnė paskola, kuri apima ir būsimo remonto išlaidas? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Priklauso nuo būsto vertinimo, pačio būsto būklės. Kai kurie bankai gali visai nefinansuoti senos statybos, kiti bankai gali finansuoti nuo 50% iki 85%. Dėl didesnės paskolos, kuri apims ir būsto remonto išlaidas reikia žiūrėti kiek turto vertintojai įvertins perkamą būstą, nes Jūsų maksimali paskolos suma neviršys turto vertintojų pateiktos už NT sumos. Taigi, jeigu norėsite imti ir būsto remonto paskolą, turėsite imti atskirai arba ją jungti su būsto pirkimo paskolą (jeigu tai bus įmanoma). Taip pat labai svarbu, kad užtektų Jūsų pajamų vertinimui ir toms sumoms apie kurias svarstote. Patarčiau išsirinkus konkretų būstą, nueiti į bankus pirminiam pokalbiui - viskas pasidarys aiškiau. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų