Senos statybos butas

Senos statybos butas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „senos statybos butas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rosana

Sveiki. Ar verta pirkti butą sename, 1938 metu statybos name. Banko paskolos nereikia. Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gerda

Laba diena, Noriu imti paskolą butui Vilniuje (apie 70.000,00 eur). Pajamos kiekvieną mėnesį "į rankas" 750 eur. Tame pačiame darbe dirbu 1,5 metų. Sakykite, ar įmanoma gauti paskolą būstui? Taip pat ar gali būti senesnės statybos butai, kad užtektų 15% įnašo? Ir ar apskritai pradinis įnašas priklauso nuo namo statybos? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gerda, dėkui už klausimą. Uždirbamų pajamų tokio dydžio paskolai yra per mažai. Galėtumėte galvoti apie 50 tūkst. eurų paskolą, tačiau tai priklauso nuo individualaus vertinimo ir tai tik preliminari suma. Pradinio įnašo dydis pateikiamas po individualaus buto vertinimo, rizikų ir likvidumo. Minimalus pradinis įnašas bus 15%, o ar bus prašomas didesnis - bus pasakyta tik po banko vertinimo.

+3Buvo naudinga
Veslava

Laba diena, Anksčiau senos statybos name (jei butas po remonto), SEB bankas finansuodavo 85proc. O dabar, jau ne kartą esu girdėjęs, kad finansuoja 80proc. Gal galite patikslinti, ar pasikeitė finansavimo sąlygos tokiu atveju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Veslava, dėkui už klausimą. Kiekvienu atveju turtas vertinamas individualiai ir finansavimo sąlygos pateikiamos individualiai. Senos statybos butas Vilniaus senamiestyje gali būti vertas 500 tūkst. eurų ir tokio pat ploto ir metų butas šeškinėje gali būti vertas 80 tūkst. eurų. Lygiai taip pat gali būti ir su finansavimo dydžiu. Turtas turtui nelygus ir žiūrimos vertės, likvidumas ir Jūsų finansinė situaciją.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, norėčiau sužinoti ar yra galimybė gauti paskola senos statybos namui, kartu su paskola namo įrengimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos ir visa bendra situacija leidžia - galimybės yra.

+3Buvo naudinga
Solveiga

Sveiki, galvojame pirkti būstą senos statybos 1985-1999 m. koks bus pradinis įnašas nuo pardavimo sumos 15% ar 20%?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Solveiga, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo ir sprendimo.

+3Buvo naudinga
Rimantas

Sveiki, esame nesusituokę, norime pirkti būstą už 45000eu, su drauge į rankas uždirbame po 850eu, kaip geriau imti kartu ar atskirai paskolą? Kuriuo atveju palūkanos būtų geresnės? Abu su "švariom" kredito istorijom, aš turiu vaiką iš pirmos santuokos, draugė neturi. Ir koks bankas duoda paskolą būsto remontui/įsirengimui tomis pačiomis sąlygomis kaip ir būstui įsigyti? Butas senos statybos, apleistas, bet neprastoje vietoje. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimantai, dėkui už klausimą. Geriau imti dviese, bus geresnės sąlygos Jūsų atveju manau. Visi bankai gali pasiūlyti šią galimybę, pereikite per bankus ir pasiteiraukite sąlygų: Luminor, SEB, Swedbank. Atminkite, kad seniems butams gali būti didesnis pradinis įnašas, paaiškės po vertinimo.

+3Buvo naudinga
Ingrid

Sveiki. Jei perkant butą naujos statybos name. Koks būtų pradinis įnašas % ? Ar neturi reikšmės jis ar senos ar naujos statybos? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrid, dėkui už klausimą. Minimalus pradinis įnašas yra 15% naujos statybos bute. Senos statybos butams įprastai yra taikomas didesnis pradinis įnašas. Bet tai labai individualu, yra žiūrima į pačio buto likvidumą, kokia vieta ir t.t. Bankai individualiai įvertina pradinio įnašo dydį priklausomai nuo būsto ir Jūsų vertinimo.

+3Buvo naudinga
Marius

Sveiki, turiu klausimą - būsto vertė įvertinta 85000 eu. Kaina, kurią mokėtume už būstą būtų 75000 eu. Būtų imama būsto paskola 75000 eurų, pradinis 15 % įnašas yra. Butas senos statybos (1995m), dėl to reikėtų papildomai įsirengti. Įsirengimui kaina būtų apie 12-15 tūkst. eurų. Tokios sumos sukaupę nesam, dėl to būtų reikalinga paskola būsto įsirengimui. Klausimas - ar būtų įskaičiuoti į būsto įrengimo paskolą tie 10000 eurų nuo būsto vertės ir sumokėtos sumos ar vis dėl to skaičiuotų nuo 75000 eurų pradinę vertę, kurią reikėtų kelti savomis lėšomis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Mariau, dėkui už klausimą. Labai gerai, kad būstas įvertinas daugiau, negu mokėsite už jį. Todėl, kad galėsite paimti 10 tūkst. eurų paskolą remontui. Žinoma tam, kad gautumėte tą paskolą, turi ir Jūsų pajamos leisti.
+4Buvo naudinga
Justina

Sveiki, Noriu pasiteirauti, jeigu perkamas senos statybos butas (su paskola), kuriam reikalingas kapitalinis remontas, ar bankas prie paskolos duoda paskolą būsto įrengimui? Ar perkant pastatytą, nors ir kritinės būklės, galima tik remontui paskolą imti? Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Justina, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kaip būtų su turto vertinimu ir imamos būsto paskolos sumos. Pvz. jeigu butas bus įvertintas 30 tūkst. eurų ir paskolos suma bus tokia pati, tai bankas nebegalės suteikti paskolos remontui, nes tokiu atveju bankas jau paskolins daugiau, negu būstas yra vertas. Nebent Jūsų pajamos yra labai didelės ir tai leis imti dar didesnį kreditą, bet dažniausiai orientuojamasi į perkamo būsto vertę pagal turto vertinimą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad senos statybos butams, bankai gali prašyti didesnio nei 20% pradinio įnašo. Kritinės būklės būstų bankai nefinansuoja, nes jie yra nelikvidūs ir rizikingi.

+4Buvo naudinga
Justė

Kiek procentų pradinio įnašo reiktų turėti, jei perkamas butas yra VIlniuje, 3 kam. 1980 metų statybos, kaina 53000. Ar būtų įmanoma gauti kreditą su 15% pradiniu įnašu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo buto ir jo vertinimo, tačiau dažniausiai senos statybos butams prašoma bent 20% pradinio įnašo. Bet kokiu atveju pereikite per bankus ir pasiteiraukite tiksliau, pateikus konkrečią vietą ir vertinimą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų