Planuojame apie būsto paskolą, bet eisiu į dekretą ir galimybės į darbą grįžti abejotinos. Ką daryti?

Laba diena. Ketiname su vyru imti paskolą butui kuris bus priduotas lapkriti, gruodi. Esu dekrete 2-us metus iki grudžio mėn. Iš bankų pasiūlymus gavome, viskas gerai, bet musų vaikas sunkiai adaptuojasi darželyje, iki šiol tik po 2 val./d būna jame. Yra tikimybė kad iš karto po 2 metų negalėsiu išeiti į darbą. Namas gali būti priduotas kai 2-ri dekreto metai pasibaigs. Mums siūlo agentas: Pasirašyti sutartį su banku dabar, mokėti procentus ir paskolą gauti kai namas bus jau priduotas. Klausimas: 1. Šeimos pajamos bus tikrinamos tik prieš pasirašant sutartį (dabar) ar dar kai bus priduotas namas, prieš paskolos gavimą? Bijau be mano pajamų tokio didžio paskolos negautume, kokia siūlo mums dabar. 2. Antrus metus dekreto bankas skaičiuoja kaip 40% pajamų, o treti metai dekreto skaičiuosis kaip 0 pajamų? Pagarbiai, Olesia

Olesia
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olesia, dėkui už klausimus. Dėl šių situacijų, kaip bankas vertins Jūsų situaciją ir pajamas - negaliu pasakyti. Patarčiau atviriau pakalbėti su banku ir pasiteirauti kas būtų jeigu būtų, bet tai taip pat negarantuos banko veiksmų, jei nebus pasirašyta sutartis. Pajamos tikrinamos visuomet ir apie pasikeitusį statusą, turėsite pagal sutartį pranešti bankui. Tad vertinimas visuomet individualus ir tik skirtingi bankai žino kaip jie vertins tuo atveju.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų