Alimentai

Alimentai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „alimentai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ingrida

Sveiki, esu vieniša mama, auginu sūnelį. Mano darbo užmokestis apie 560 eurų į rankas, ar norint gauti būsto paskolą turi įtakos alimentų dydis, ar tik mano pastovus atlyginimas? ir jeigu mano vardu būtų nekilnojamojo turto (šiuo atveju žemės) paskola būtų didesnė? dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Alimentų dydis nesudarys reikšmingos įtakos. Pagrindinis kriterijus yra darbo užmokestis, nes alimentai turi didesnį rizikos faktorių, kad gali būti ir neišmokėti. Turima žemė nesudarys įtakos būsto paskolos dydžiui.

+3Buvo naudinga
Eglė

Laba diena, Turiu 4 kambarių butą Vilniuje. Būsto paskola senokai išmokėta. Noriu įsigyti mažesnį būstą nuomai. Atlyginimas į rankas 1500. Turiu mokyklinuką sūnų. Alimentai 200. Ar būtų galima gauti būsto paskolą be įnašo užstatant pirmąjį būstą? Kiek procentų paskolos antram būstui galėtų skirti BANKAS?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas būtų reikalingas norint gauti būsto paskolą. Kadangi paskolą išmokėjote, tad minimalus pradinis įnašas standartiškai būtų nuo 15%, priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Juste

Sveiki, esu vieniša, išsiskyrusi mama auginu dvi dukras. Mano atlyginimas 500€ į rankas ne mažiau, būna juk svyruoja atlyginimas, gaunu ir 550€, vaikų alimentai per abi 500€, viena dukra dar gauna neįgalumą 130€ ir vaiko pinigai 60€ per abi. Bendra suma susidaro - 1190€ mėn. Ar galėčiau gauti būsto paskolą Klaipėdos mieste butui pirkti? Ar yra iš vis galimybė? Ir kokią maždaug sumą galėčiau pretenduoti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti. Nuo banko sprendimo priklausys ar alimentai ir neįgalumo pinigai bus įskaičiuoti kaip stabilios gaunamos pajamos. Nuo to priklausys ir būsto paskolos suma. Patariu kreiptis į bankus ir paprašyti įvertinti Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Aldona

Laba diena, Man 30m, auginu 1m. vaiką, išsiskyrusi, planuoju įsigyti savo pirmą būstą. Noriu pasidomėti dėl pajamų. 11 str. nurodyta, kad pajamos, mano atveju negali viršyti VRP x 123 t.y apie 1,250 eur į mėnesį. Ar alimentai yra laikomi pajamomis? t.y jei aš gaunu į 'rankas' 1,200 plius 200eur alimentų vaiko išlaikymui negaliu pretenduoti į valstybės paramą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aldona, dėkui už klausimą. Taip, alimentai įsiskaičiuoja kaip pajamos. Jeigu su darbo užmokesčiu ir alimentai viršijate nustatytus limitus - paramos deja negausite.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki, siuo metu skiriames, turime du vaikus, pradejau dirbti naujame darbe, alga i rankas 500, veliau 600 300 alimentai. Kaip supratau isdirbti butina 6men? Nors mano stazas jsu 9m isviso. Ar butu galimybe gauti parama bustui isigyti? ar butinas inasas ir koek mazdaug?aciu

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Taip, būtina išdirbti bent 6 mėn. vienoje darbovietieje. Parama būstui būtų galima jeigu atitinkate kriterijus ir tai būtų Jūsų pirmas būstas. Pradinis įnašas yra mažiausias 15%, tačiau jis gali didėti priklausomai nuo perkamo būsto ar Jūsų finansinės situacijos.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Agnė

Laba diena, viena auginu mergaitę, tėvas moka alimentus į kokio dydžio supsidiją pretenduoju? Ar supsidija iš karto padengs pirmą įnašą ar vis tiek reikia turėti savo pinigus pirmam įnašui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Pretenduojate į 10% subsidiją būstui. Pradinis įnašas minimalus yra 15%. Tačiau taip pat turite atitikti ir kitus kriterijus norint gauti paramą, o taip pat ir būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Esu išsiskyrusi. Gyvenu Vilniuje. Man 29. Auginu vaiką aš. Mano atyginimas ant "popieriaus" kintantis. 400 e. 600 e. Ar tai turi didelę reikšmę dėl valstybės remiamos paskolos? Alimentai 180 e. Ar yra galimybė gauti valstybės remiamą paskolą butui įsigyti? Jei taip, ar reikalingas pradinis įnašas? Kokia maksimali suma buto gali būti ir ar svarbu koks tai miestas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Taip, pajamos yra svarbus dalykas, nes jeigu uždirbsite mažiau - bankas gali neišduoti būsto paskolos. Taigi, pretenduoti į paramą galite, pradinio įnašo reikės tik dalies, nes valstybė finansuotų 10%, o likutį, priklausomai nuo to, kokio pradinio įnašo bankas pareikalaus - turėsite susimokėti pati. Maksimali suma priklausys nuo Jūsų tikslių pajamų ir miesto, kuriame pirksite būstą. Kreipkitės į bankus detaliam įvertinimui.

+3Buvo naudinga
Akvilė

Sveiki. Mes su draugu auginam du vaikus, vienas bendras, kitas vaikas mano gauna alimentus. Ar mums įmanoma gauti paramą ir kokią suma paskolos būtų galima gaut. Dirba tik draugas, nes aš dar auginu 9 mėn. mažylį. Draugas uždirba 840€.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Akvile, dėkui už klausimą. Taip, įmanoma, tačiau yra ir daugiau sąlygų, kurias reikia atitikti norint gauti paramą: detali informacija apie paramą būstui.

+3Buvo naudinga
jurgita

Sveiki. Esu vieniša mama, su 3 nepilnamečiais vaikais. Man 35m, dirbu. algos vidurkis per mėnesį 800 eurų, plius alimentai 202 eurai ir už vaikus 135 eurai. Norėčiau nusipirkt namą. Namas kainuoja 30000 eurų. Bankas duoda 20000. Ar iš valstybės galėčiau gaut paramą? Kažką girdėjau apie naują istatymą, kad perkant būstą pusę sumos sumoka valstybė. Tai kaip čia kas iš tikro yra? Kur kreiptis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Taip, galėtumėte gauti paramą, bet valstybė nesumokės pusės sumos. Galite gauti 10% paramą: detali informacija apie paramą būstui.

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, norėjau pasiteiraut ar galėčiau gauti paskolą? Būsto kaina 42000, naujos statybos. Esu vieniša mama ir auginu 1 dukrą. Pajamos 600 eur ir 66 eur vaiko alimentai. Ar galėčiau gauti valstybės paramą pradiniam įnašui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad galimybė gauti paramą yra, reikia vykti į savivaldybę gauti pažymą, o su pažyma jau vyksite į bankus dėl valstybės remiamo kredito.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų