Ar galime gauti subsidiją jaunai šeimai mūsų situacijoje?

Sveiki! Planuojame įsigyti pirmąjį būstą, vyras dirba užsienyje, aš gyvenu Lietuvoje. Ar galime gauti subsidiją jaunai šeimai mūsų situacijoje? Vyras uždirba, konvertavus į eurus, 2700€. Aš gaunu alimentus, stipendiją iš užimtumo tarnybos ir vaiko pinigus. Tai viso mūsų pajamos 3800. Ar yra reali galimybė gauti būsto paskolą? 3 mažamečiai vaikai. Ačiū!

Deimante
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki! Jūsų situacija yra pakankamai palanki būsto paskolai gauti. Pirmiausia, dėl subsidijos jaunai šeimai - dažnai ji priklauso nuo šeimos pajamų dydžio, turimų vaikų skaičiaus ir kitų kriterijų, kurie gali skirtis priklausomai nuo konkretaus programos reglamento. Jūsų atveju, esant trijų mažamečių vaikų šeimai ir turint solidžias bendras pajamas, galimybės gauti subsidiją yra geros.

Dėl būsto paskolos, bankai vertins jūsų bendras pajamas, kredito istoriją ir finansinę stabilumą. Jūsų bendras pajamų lygis yra gana aukštas, tai yra teigiamas veiksnys. Tačiau bankas taip pat atsižvelgs į tai, kad vyras dirba užsienyje, ir tai gali turėti įtakos paskolos sąlygoms. Svarbu, kad jūsų vyras galėtų pateikti reikiamus dokumentus apie jo pajamas ir darbo santykius.

Rekomenduočiau jums susisiekti su keletu bankų, kad išsiaiškintumėte konkrečias paskolos sąlygas ir sužinotumėte apie galimas subsidijas jaunai šeimai. Taip pat vertėtų pasidomėti ir kitomis valstybės teikiamomis paramos galimybėmis. Jūsų šeimos finansinė padėtis ir poreikiai yra svarbūs veiksniai, kurie padės nustatyti tinkamiausią finansavimo būdą.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų