Nepilnametė

Nepilnametė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nepilnametė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Andželika

Laba diena, 2008m paėmėme su vyro būsto paskolą, jau 6m. esame išsiskyrę, būste gyvenu aš su nepilnamete dukra, paskolą moku tik aš, nors teismo nustatyta solidariai. Esu prisiteisus iš jo susidariusią skolą už nemokėtus metus.Jis yra nemokus, bedarbis jau keli metai.paduotas į anstolius. Atsisakyti savo dalies neketina, ar įmanoma banko prašyti inicijuoti sutarties perrašymą jo dalį man,jei jis nesutinka bet ir piktybiškai nemoka.Jo turto dalis yra areštuota už skolas man už tą pati būstą,bankas nesutiko būstą parduoti išvaržytiniuose ,kadangi būstas įkeistas tam pačiam bankui,atsidūriau užburtam rate,aš moku,aš remomtuoju o savininkas 1/2 jis nepajudinęs piršto neįdėjęs nei cento.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
VILMA

Sveiki, turiu nuosava naujos statybos buta. Planuoju pirkti kotedza. Darbo pajamas turiu stabilias. Ar galeciau gauti paskola kotedzo pirkimui terminui -30 metu , uzstatant turima naujos statybos buta.Man dabar 51. Ar tokia paskola ,uzsatant nuosava busta ,suteikiama irgi tik iki pensijos ?Buta paveldes dukra, kuri dabar yra nepilnamete. Planuojam turima buti nuomuot ir is to gauti pajamas paskolos grazinimui.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Evelina

Sveiki, Esame jauna dviejų asmenų šeima iki 35m. Norėtumėme pretenduoti į valstybės suteikiamą paramą įsigyjant pirmą būstą. Besisikirdami tėvai man užrašė ketvirtadalį buto (tai buvo padaryta vietoj alimentų mokėjimo, tuo metu buvau nepilnametė). Taigi klausimas, ar mes galime pretenduoti į šią valstybės paramą, ar jau skaitosi, kad jau turime savo turto ir į paramą pretenduoti nebegalime?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo turto dydžio, kurį turite.

Įstatymas sako. Įsigyja pirmą tinkamą būstą Lietuvos Respublikos teritorijoje arba atitinka vieną iš šių sąlygų:

  1. neturi būsto nuosavybės teise pastaruosius 5 metus ir iki prašymo suteikti paramą būstui įsigyti pateikimo dienos nebuvo pasinaudoję šia paramos forma;
  2. turi ar turėjo nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise būstą, kurio naudingasis plotas (visų Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise turimų ir (arba) vienu metu turėtų būstų naudingųjų plotų suma), tenkantis (tenkanti) vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis (mažesnė) kaip 14 kvadratinių metrų, arba turimas būstas, neatsižvelgiant į jo naudingąjį plotą, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų. Parama teikiama būstui įsigyti arba nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti;
  3. neįgalusis ar šeima, kurioje yra neįgalusis, nuosavybės teise turi būstą, nepritaikytą neįgaliųjų poreikiams. Parama teikiama tik nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti pritaikant neįgaliųjų poreikiams.
+3Buvo naudinga
Rimantė

Laba diena. Yra tokia situacija. Būdama nepilnametė (17) netekau mamos. Nesuprasdama ką pasirašau- priėmiau jos palikimą ir skolas. Kol mokiausi prie manęs niekas nesikabino dėl tų skolų- tik prie mano tėvo. Nutraukus studijas- gavau sąskaitos areštą, skolą po truputį moku iki dabar, kuri buvo padalinta solidariai tiek man tiek mano tėčiui, bet moku aš, kadangi tėvas yra paskelbęs bankrotą. Ar ši skola turės neigiamos įtakos norint gauti banko paskolą būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimante, dėkui už klausimą. Kartais norisi pasakyti "life is a bitch", bet nepasiduokite - Jūs esate jauna ir tikiu, kad viską susitvarkysite. Situacija į kurią pakliuvote yra nedėkinga ir manau, kad tai gali turėti neigiamos įtakos tiek imant būsto paskolą, tiek daugelyje situacijų. Jeigu planuojate būsto paskolą, labai patariu kuo greičiau viską išsiaiškinti ir vykti į TOP3 bankus pasikalbėti ir išsiaiškinti bankų požiūrį į Jūsų situaciją. Jeigu požiūris bus neigiamas, vykite po metų vėl išsiaiškinti. Svarbu nenustokite, tvarkykitės ir gerinkite pati savo kredito istoriją. Daug ir sąžiningai dirbant galite daug pasiekti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų