Terminuota darbo sutartis

Terminuota darbo sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „terminuota darbo sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Andrius

Sveiki. Norėčiau gaut būsto paskolą 30000€ ar įmanoma būtų jeigu dirbu dabar su termintuota sutartim, bet ji būtų pakeista į neterminuotą. Pajamos 1000 eurų per mėnesį į rankas, kredito istorija labai gera

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, bet yra daug kitų reikalavimų, kurie yra vertinami išduodant būsto paskolą. Kalbėkite su bankais tiesiogiai, kad įvertintų situaciją.

+4Buvo naudinga
Gabrielė

Laba diena, Ar įmanoma gauti paskolą būstui, kaip bendrasavininkams, asmenims , kai vienas iš asmenų dirba pagal terminuota darbo sutartį?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Įmanoma, tačiau priklauso kas per situacija. Bankai vertina individualiai išnagrinėdami kiekvieną atvejį. Kreipkitės į bankus.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena. Jei asmuo dirba pagal TERMINUOTĄ vienerių metų laikotarpio (nuo 2019 sausio iki 2020 sausio) darbo sutartį LR ambasadoje Airijoje - ar jis turi tikimybę gauti paskolą būsto kreditui? Ar Terminuota sutartis neeliminuoja šios galimybės besąlygiškai? Asmuo neturi vaikų, nėra susituokęs ir kitas asmuo, kuris kartu nori imti paskolą - turi jau pastovias aukštas pajamas. Tuo tarpu asmuo, kuris dirba ambasadoje Airijoje ir domisi šiuo klausimu bei galimybėmis yra neseniai baigęs universitetą ir prieš ambasadą "galingos" darbinės patirties bei pajamų nėra turėjęs. Taip pat, ar lemtų banko sprendimą duoti paskolą ar ne ambasadoje dirbančiam pagal Terminuotą sutartį asmeniui, tai, kad šis asmuo - interesantas turi magistro laipsnį? Dėkinga.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Kiekvienas žmogus ar šeima vertinami individualiai. Yra žiūrimas ir vertinamas bendras portretas. Nėra galimybės pasakyti kokiais atvejais bus išduodama būsto paskola, kokiais ne, jeigu nėra banko vertinimo. Galima pasakyti tik, kad galimybės gauti būsto paskolą yra, tačiau reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai. O ar dirbate ambasadoje ar kažkur kitur, vertins bankas pagal savo kriterijus.

+3Buvo naudinga
Rūta

Sveiki, dirbu pagal terminuotą darbo sutartį (specialybė paklausi - buhalterė) pagrindinėje darbovietėje, ir dar dvejose darbovietėse neterminuotom darbo sutartimis. Kartu su vyru pajamos yra pakankamai didelės, tačiau mano pagrindinėje darbo sutartyje įvardyta kad tam tikra suma kaip bazė ir dalis sumos kaip priedas kuris yra nurodytas darbo sutartyje. Vyro darbo sutartyje minimalus plius likusi suma priklauso nuo rezultatų. Tai pajamos kaip ir didelės mūsų pagal sodrą, tačiau darbo sutartys iki galo neatspindi mūsų tikrosios situacijos. Sakykit ar gali būti taip, kad iš viso negausime paskolos? kuri dalis (ar kad ds terminuota ar kad sutartyse ne pilnos sumos) labiausiai gali paveikti paskolos davimą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Sutartis gali pakišti koją, bet jeigu pajamos yra stabilios ir visi priedai įvardijami sutartyse - problemų kilti neturėtų. Visko gali būti, tik bankas pasakys ar sutiks prisiimti riziką skolindamas Jums. Tačiau pagal pirminius duomenis atrodo viskas neblogai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Agne

Sveiki, dirbu su terminuota darbo sutartimi 2 metams norime imti paskolą 5000€ būsto remontui, vyras dirba su patentu, auginame du vaikučius, mano alga į rankas 575 eur ar pavyktų gauti paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Manau, kad pavyktų, tačiau viskas priklausys nuo Jūsų šeimos pajamų ir kredito istorijos. Kreipkitės į kredito įstaigas ir gaukite pasiūlymus, išsirinkite geriausią.

+3Buvo naudinga
Ana

Laba diena, norėčiau sužinoti kiek reikia atidirbti, kad gauti būsto paskolą, jeigu dabar dirbu terminuotai, o kitą mėnesį dirbsiu neterminuotai be bandomojo laikotarpio?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Reikia išdirbti bent 6 mėn. ir pageidautina su neterminuota sutartimi. Tačiau įvertinus aplinkybes yra atvejų, kai vertina ir terminuotas sutartis.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki, Noriu sužinoti ar būtų galimybė gauti paskolą, kai darbo sutartis yra terminuota, bet terminas nėra nuradytas, aš taip dirbu jau 5 metus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Teoriškai galite, tačiau bankas vertins visumą, pajamas, profesiją ir bendrą Jūsų portretą.

+3Buvo naudinga
Edita

Noriu gauti 53000 eurų paskolą būstui įsigyti, vienoje darbovietėje terminuota darbo sutartis pajamos 212 (įrankas), kitoje 360 eurų (sutartis neterminuotas), esu išsiskyrusi ir gaunu 423 eur elementus, ar alementai gali būti skaičiuojami į bendrą sumą prašant paskolos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Sunku pasakyti kaip bus vertinamos Jūsų pajamos ir situacija. Darbo užmokestis nėra toks tvarkingas ir be priekaištų - reikalingi individualūs bankų vertinimai dėl Jūsų situacijos. Svarbu ar alimentus priskaičiuos prie pajamų, kreipkitės į TOP3 bankus dėl sąlygų, jos gali kardinaliai skirtis priklausomai nuo bankų, tad nueikite į visus.

+4Buvo naudinga
Audrius

Laba diena, Mano darbo stažas naujoje darbo vietoje 6 mėn. Po 5 mėn. darbo mano iniciatyva darbo sutaris iš terminuotos buvo pakeista į netermintuotą. Kaip bankai vertins mano darbo stažą ar skaičiuos ir terminuotos sutarties stažą ar tik nuo atlikto pakeitimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Priklausys nuo profesijos ir bendro Jūsų portreto. Nuvykite į bankus konsultacijai.

+3Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Noriu paklausti. Mano vyras dirba Norvegijoj norvegu firmoj legaliai. Alga jo 1800e. O aš dirbu Lietuvoje. darbo sutartis terminuota. Esu pradirbus metus. Ar išeitų gauti paskolą. Kreipėmės į Šiaulių banką. Gautume, bet jie sako, kad trukdo mano sutartis. Gal yra kokia išeitis. O paskolą norime gauti būstui įsigyti. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Šiaip yra du keisti dalykai Jūsų situacijoje. Pirmas yra tas, kad Šiaulių bankas būtų paskutinis bankas į kurį kreipčiausi dėl būsto paskolos po SEB, Swedbank ir Luminor. Tačiau didieji bankai, kurie siūlo geriausias sąlygas, šiuo metu neišdavinėja būsto paskolų tiems, kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Taigi, jeigu jau buvote SEB, Swedbank ir Luminor bei gavote neigiamą atsakymą, tuomet derinkitės su Šiaulių banku arba kredito unijomis. Bet jeigu dar nebuvote TOP bankuose, tuomet rekomenduočiau ten apsilankyti. Jeigu jau ten bus neigiami atsakymai, tuomet kreipkitės į kredito unijas. Atminkite, kad kiekviena situacija yra individuali ir kiekviename banke reikalai gali pakrypti į skirtingą pusę - reikia bandyti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų