Buhalterė

Buhalterė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „buhalterė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rūta

Sveiki, dirbu pagal terminuotą darbo sutartį (specialybė paklausi - buhalterė) pagrindinėje darbovietėje, ir dar dvejose darbovietėse neterminuotom darbo sutartimis. Kartu su vyru pajamos yra pakankamai didelės, tačiau mano pagrindinėje darbo sutartyje įvardyta kad tam tikra suma kaip bazė ir dalis sumos kaip priedas kuris yra nurodytas darbo sutartyje. Vyro darbo sutartyje minimalus plius likusi suma priklauso nuo rezultatų. Tai pajamos kaip ir didelės mūsų pagal sodrą, tačiau darbo sutartys iki galo neatspindi mūsų tikrosios situacijos. Sakykit ar gali būti taip, kad iš viso negausime paskolos? kuri dalis (ar kad ds terminuota ar kad sutartyse ne pilnos sumos) labiausiai gali paveikti paskolos davimą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Sutartis gali pakišti koją, bet jeigu pajamos yra stabilios ir visi priedai įvardijami sutartyse - problemų kilti neturėtų. Visko gali būti, tik bankas pasakys ar sutiks prisiimti riziką skolindamas Jums. Tačiau pagal pirminius duomenis atrodo viskas neblogai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Justina

Sveiki, ar dirbantys terminuota darbo sutartimi, turi galimybę gauti būsto paskolą arba bent jau vartojamą? Esu 31 m. vilnietė, dirbu buhaltere. Mano pajamos, atskaičius mokesčius – 670 Eur. Kadangi neturime grynaisiais pinigais susitaupę pradinio įnašo, su būsimu vyru svarstome galimybę, kad vienas iš mūsų imtų būsto paskolą, o kitas vartojamą – pradiniam įnašui. Jo pajamos, apie 900 Eur, atskaičius mokesčius. Jokių kitų įsipareigojimų neturime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Dirbantys su terminuota darbo sutartimi gali gauti ir vartojimo ir būsto paskolas. Tačiau pasiūlymas priklausys nuo individualaus vertinimo. Taip elgtis kaip galvojate yra įmanoma, tačiau tai yra neatsakinga ir labai nerekomenduoju. Jeigu neturite pradinio įnašo - nesiskolinkite ir neimkite paskolos. Pataupykite ir tuomet, kai atitiksite reikalavimus svarstykite apie būsto paskolą. Dabar viskas gražu, palūkanos mažos, tačiau atminkite, kad jos kils, o tada galite turėti labai didelę naštą.

Paskolai turite būti subrendę finansiškai ir būti pasiruošę galimam įmokų didėjimui.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų