Ar gali būti taip, kad iš viso negausime paskolos?

Sveiki, dirbu pagal terminuotą darbo sutartį (specialybė paklausi - buhalterė) pagrindinėje darbovietėje, ir dar dvejose darbovietėse neterminuotom darbo sutartimis. Kartu su vyru pajamos yra pakankamai didelės, tačiau mano pagrindinėje darbo sutartyje įvardyta kad tam tikra suma kaip bazė ir dalis sumos kaip priedas kuris yra nurodytas darbo sutartyje. Vyro darbo sutartyje minimalus plius likusi suma priklauso nuo rezultatų. Tai pajamos kaip ir didelės mūsų pagal sodrą, tačiau darbo sutartys iki galo neatspindi mūsų tikrosios situacijos. Sakykit ar gali būti taip, kad iš viso negausime paskolos? kuri dalis (ar kad ds terminuota ar kad sutartyse ne pilnos sumos) labiausiai gali paveikti paskolos davimą?

Rūta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Sutartis gali pakišti koją, bet jeigu pajamos yra stabilios ir visi priedai įvardijami sutartyse - problemų kilti neturėtų. Visko gali būti, tik bankas pasakys ar sutiks prisiimti riziką skolindamas Jums. Tačiau pagal pirminius duomenis atrodo viskas neblogai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų