Patentas

Patentas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „patentas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Igoris

Laba diena. Ar galima gauti paskola namui dirbant su patentu? Aciu.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Agne

Sveiki, dirbu su terminuota darbo sutartimi 2 metams norime imti paskolą 5000€ būsto remontui, vyras dirba su patentu, auginame du vaikučius, mano alga į rankas 575 eur ar pavyktų gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Manau, kad pavyktų, tačiau viskas priklausys nuo Jūsų šeimos pajamų ir kredito istorijos. Kreipkitės į kredito įstaigas ir gaukite pasiūlymus, išsirinkite geriausią.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Sveiki, norime paklausti, ar gautume kokią paramą kaip jauna šeima būsto statybos statybai. Esame pradėję namo statybą. Ar galima namą pradėta statyta su sklypu įkeisti ir gauti naują 20000eur. Žmona dirba minimumas, aš su patentu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimus. Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

Pasidomėkite ir jeigu domina parama, kreipkitės į savo savivaldybę dėl galimybių išsiaiškinimo. Yra nemažai kriterijų, kuriuos reikia patikrinti ir pateikti norint gauti paramą.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Sveiki, norėčiau namo statybos tolimesnėms darbams gauti kokį 15000eur. Ar galima esamą pradėtą namą įkeisti ir gauti paskolą. Žmona dirba, aš su patentu dirbu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimą. Imant būsto paskolą, bet kokiu atveju turėsite įkeisti būstą. Galimybės gauti paskolą yra, tačiau turite kreiptis tiesiogiai į bankus dėl situacijos įvertinimo ir individualaus pasiūlymo gavimo.

+3Buvo naudinga
Mama

Sveiki. Esame jauna šeima, mums po 27 metus, turim dukrą 6 metų. Mūsų metinės pajamos ~12000eur. Esu išsiėmusi individualią veiklą ir pajamos labai minimalios. Vyras dirba su patentu tačiau su pertaukomis (pernai tik 4mėn. pirktas patentas). Ar būtų galimybė gauti paramą būsto paskolai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Galbūt ir būtų galima gauti paramą, tuomet kai ji bus ir vėl teikiama. Pasiteiraukite savo savivaldybėje dėl galimybių ir sekite informaciją apie tai kada vėl bus teikiama parama. Daugiau informacijos rasite čia.

+3Buvo naudinga
Ariana

Sveiki, esame 4 asmenų šeima (2 suaugę,2 vaikai 1m ir 2m). Vyras dirba pagal patentą. Metinės pajamos iki 15000€. Norėtume pretenduoti į valstybės finansuojama paramą jaunoms šeimoms. Ar dirbant pagal patentą yra tokia galimybė? Bei ar galima paskolą įsigyti namo statybai ar tik buto pirkimui? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ariana, dėkui už klausimą. Paramą sunkiai gausite, nes vyro (visos Jūsų šeimos?) pajamos yra ant ribos ir beveik pakankamos, kad parama nebūtų suteikta, tačiau reikia eiti į savivaldybę, pateikti duomenis ir sulaukti jų konkretaus situacijos vertinimo. Paskaitykite paramos būstui įstatymą Bankai.lt portale.

Tačiau būsto paskola su patentu yra problematiška, net nežinau kaip bankai vertins tokią situaciją, tai yra labai rizikinga. Taip pat siūlau nueiti į TOP3 bankus ir pasiteirauti dėl paskolos gavimo galimybių Jūsų šeimai pateikus savo situaciją. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų