Namo įkeitimas

Namo įkeitimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „namo įkeitimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Inga

Sveiki, su vyru gavome būto paskolą regionuose 87.000 Eur (apie 20.000 Eur skirta įsirengimui). Šalia perkamo namo bus parduodami žemės sklypai, iš kurių vieną, kuris ribojasi su mūsų žemės sklypu, norėtume įsigyti. Pajamos mūsų 2100. Ar yra tikimybės, kad bankas duos sutikimą imti paskolą iš kitų bankų ar kreditų unijų kaimyninio žemės sklypo įsigijimui su kaimyninio sklypo, kurį norime įsigyti, įkeitimu? Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Simonas

Sveiki, esame jauna šeima turime vieną vaiką. Turiu automobilio lizingą už kurį moku 250 e, bendros pajamos atskaičius mokesčius apie 1300 e. Norime statytis namą (sklypą turime) turiu nekilnojamo turto kuris man priklauso, tai butas Klaipėdos mieste. Ar bankas duotų įkeičiant NT Paskolą? Planuojama apie 80- 100 tūkst.e

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Dovile

Sveiki, ar galima paimti būsto paskolą 30000 (50%) įkeičiant jau pastatytą namą kurio vertė 120000 Eur, ir vėliau įkeisti jau naujai statomą namą, kad gauti likusią dalį namo užbaigimui? Taip nereikėtų taupyti dėžutei ir ilgai laukti.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Tokia galimybė yra, tiesiog priklausys nuo situacijos ir turimo turto. Viskas vertinama individualiai.

+3Buvo naudinga
Tina P.

Laba diena. Papuolėme į užburtą ratą bandydami paimti paskolą. Turime seną rastinį namą/sodybą. Statytas 1940m, žemės ūkio paskirties sklype (15ha), kaimo vietovėje. Kiek patys suprantame- namų valdos nėra. Namą norime tvarkyti iš pagrindų/rekonstruoti, nes šiuo metu gyventi jis nėra tinkamas (nusidėvėjimas 66%). Ar yra galimybė gauti paskolą iš banko namo statybai/rekonstrukcijai? Ar bankas galėtų užstatu imti namą stovintį žemės ūkio paskirties žemėje? Ir ar įmanoma gauti paskolą dalimis vis keliant vertę? Nes šiuo metu tas senas namas tikrai nebus daug vertas. Bankuose į konsultacijas užsiregistruoti neįmanoma, o interentinėse paraiškose net nėra galimybės supildyti informacijos pagal mūsų situaciją.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tina, dėkui už klausimus. Na, čia viskas priklauso nuo statinio ir sklypo vertės. Įprastai, jeigu turtas yra mažai ko vertas ir yra nelikvidus, bankams nėra tinkamas turto įkeitimas. Reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais. Užsiregistruoti konsultacijoms yra paprasta, tiesiog paskambinkite bankų nurodytais telefonais ir susitarkite tinkamą abejoms pusėms laiką.

+3Buvo naudinga
Lilija

Sveiki. Padariau vertinimą, sklypas su sodo namu ir du ūkiniai pastatai, ūkiniai pastatai neįregistruoti. Padaviau paraišką į banką būsto paskolai gauti, gavau preliminarų sprendimą: Bėda ta, kad negaliu duoti Jums kol kas garantinio rašto, nes iki jo išdavimo turi būti pateiktas naujas turto vertinimas, kuriame matomi jau įregistruoti du pastatai. Toks buvo priimtas sprendimas. Jums buvo finansuojami 75 proc. nuo kainos ar vertės ta kuri bus mažesnė ir finansavimas bus tik nuo perkamo žemės sklypo ir namo. Nuo pagalbinių pastatų nebus vykdomas finansavimas, nors jie ir privalo būti įkeisti ir apdrausti atkuriamąją verte. Šio metu tvarkomi dokumentai ūkinių pastatų registracijai. Ar teisėtai bankas reikalauja daryti pakartotinai vertinimą, jeigu pagalbiniai pastatai nebus finansuojami? Gal užtenka pažymos iš RC? Kodėl aš turiu įkeist ir apdraust pagalbinius pastatus banko naudai? Ačiū už atsakymą. Su pagarba, Lilija

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lilija, dėkui už klausimą. Kaip ir kartoju visiems, bankai įvertinę kiekvieną situaciją, priima sprendimus individualiai. Banko reikalavimai yra teisėti, ne visada galiu paaiškinti detaliau, nematydamas konkrečiau situacijos. Tačiau reikia glaudžiai kalbėtis su bankais ir rasti geriausią išeitį. Taip pat neapsistokite su vienu banku. Pasiteiraukite ir kitur.

+4Buvo naudinga
Zigmas

Ar galiu gauti 15000-20000 įkeisdamas sodą ir pradėta namo dalį. Jei taip nuo ko pradėti. Pinigai namo statybai

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimus. Kreipkitės į Luminor, SEB, Swedbank dėl galimybių įvertinimo individualiai. Gaukite pasiūlymus ir sužinokite niuansus.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Sveiki, norėčiau namo statybos tolimesnėms darbams gauti kokį 15000eur. Ar galima esamą pradėtą namą įkeisti ir gauti paskolą. Žmona dirba, aš su patentu dirbu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimą. Imant būsto paskolą, bet kokiu atveju turėsite įkeisti būstą. Galimybės gauti paskolą yra, tačiau turite kreiptis tiesiogiai į bankus dėl situacijos įvertinimo ir individualaus pasiūlymo gavimo.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, su vyru norėtume gauti paskolą namo statybai tęsti įkeičiant turtą, turime 1 vaiką, mūsų pajamos per mėnesį 1700-2000.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už žinutę. Rekomenduoju kreiptis į TOP3 bankus su projektu ir paprašyti individualaus pasiūlymo. Palyginkite ir pasirinkite geriausias sąlygas siūlantį banką.

+4Buvo naudinga
Romuald

Laba diena, su žmona auginame dukrelę ir planuojame įsigyti būstą. Vilniaus rajone turime žemės sklypą gyvenamosios paskirties kurio vertė 13 tūkst. eurų. Mūsų pajamos sudaro 1500eur į rankas ir neturime finansinių įsipareigojimų. Ar galime kreiptis į bankus dėl namo statybos finansavimo iki 80 tūks. eurų įkeičiant sklypą. Ar būtinai reikia pradinio įnašo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romuald, dėkui už klausimą. Galite kreiptis dėl namo statybos, bet prieš tai turėsite savomis jėgomis pastatyti kuo didesnio baigtumo namą. Dėl baigtumo reikalavimų kiekvienas bankas gali pateikti skirtingus reikalavimus, tad prieš tai nuvykite į bankus ir išsiaiškinkite reikalavimus su bankais pateikę projektą. Pradinio įnašo reikės, manau apie 20%.

+3Buvo naudinga
Dalia

Laba diena, turime 3 kambarių butą, už savo lėšas nusipirkome sklypą namo statybai, statybas pradėti planuojame iš savo lėšų (pamatai, sienos, stogas). Mes su vyru dviese, abiejų pajamos 1300€. Norime gauti paskolą namo statybai, ar reikės įkeisti nebaigtą namą, ar galima butą? Ar yra apribojimai gauti būsto paskolai dėl amžiaus? Mums 48 metai, planuojame paskolą 10 metų, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dalia, dėkui už klausimą. Jeigu imsite būsto paskolą namo statybai, tai tą statomą namą, sklypą Jūs ar taip ar taip įkeisite bankui. Papildomas buto užstatymas nėra reikalingas - reikalingos tvarios pajamos. Manau, kad pagal amžių, Jūs galite gauti paskolą 10 metų, žinoma, jeigu Jūsų galimybės po įvertinimo leis. Dėl amžiaus yra taip, kad būsto paskolą Jūs turite grąžinti iki ±65-67 metų, taip kad turite dar rezervo. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų