Ar galėčiau gauti valstybės remiamą 20 proc. paramą būsto isigijimo?

Sveiki. Esu našlaitis nuo nepilnametystės be abiejų tėvų. Dabar man 29 metai, ar galėčiau gauti valstybės remiamą 20 proc. paramą būsto isigijimo, jeigu šiuo metu dirbu Lietuvoje, bet vykstu į komandiruotes Vokietijoje, o atlyginimą mano sudaro 3.25 eur į val. Lietuvoje ir kita dalis sudaro dienpinigiai+maistpinigiai, kai bunu Vokietijoje. Tai pvz. būtų Lietuvoje gaunu 520eur bruto atlyginimo + maist ir dienpinigiai tai mano mėnesinės pajamos į rankas svyruoja nuo 1200 iki 1600 eur. Tai klausimas būtų ar galiu vis del to pretenduoti į šią paramą? Esu vienas be šeimos. Ar mano pajamos jau viršyja?Atsiprašau už stipriai išplėstą klausimą! Ir ačiū už atsakymą.

Mindaugas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Dėl pačios našlaičio sąlygos - taip, yra galimybė gauti 20% paramą. Tačiau pagal pajamų dydį, jos yra per didelės, nes negali viršyti 10 560 EUR per metus, o Jūsų viršija - dėl šios sąlygos parama Jums nepriklauso. Plačiau apie paramą paskaitykite čia.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų