Skola anstoliams

Skola anstoliams. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „skola anstoliams“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Savas

Sveiki, dirbu užsienyje per Lietuvos agentūrą, turiu 2 anstolius ir skolą sodrai už alimentus, šiuo metu gaunamos pajamos Lietuvos minimumas dienpinigiai į rankas gaunu 1900 e, ar su tokia padėtimi įmanoma pasiimti paskolą būstui su ar be pradinio įnašo, kai skola su anstoliu ir sodra siekia 4000 e?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Turint skolų paskola nėra įmanoma. Reikia susitvarkyti su anstoliais ir išmokti valdyti finansus, vengti skolintis, taupyti ir tik tuomet pradėti galvoti apie būsto paskolą. Tai didelis įsipareigojimas.

+4Buvo naudinga
Narys

Sveiki, Norėjau pasidomėti dėl asmens kreditingumo vertinimo. Jei esu dėl tėvystės nustatymo prieš 5 metus mokėjęs anstoliams susikaupusią alimentų skolą iki tėvystės nustatymo, bet ją tvarkingai padengiau, o dabar tvarkingai ir toliau moku alimentus - ar tokiu atveju gali bankai nesuteikti paskolos? Sąlytį su antstoliu turėjau tik dėl to, jog nežinojau, kad yra vaikas, o vėliau viskas vyko tvarkingai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo banko vertinimo ir buvusios bei esamos situacijos išnagrinėjimo. Kreipkitės į skirtingus bankus dėl galimybių įvertinimo.

+3Buvo naudinga
Aringas Tuinas

Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma gauti būsto paskolą po to kai grąžinau ilgai nemokėtą skolą, kuri buvo perduota netgi anstoliams. Viską esu grąžinęs, nieko nebeskolingas Lietuvoje. Aš su šeima planuojame grįžti iš Anglijos atgal į Lietuvą gyventi. Todėl domina ar įmanoma mum gaut būsto paskolą. Dėkui už bet kokią informaciją.

Atsakyti
Andrius

Sveiki.Grizus is UK i Lietuva reiktu padirbeti bent 6 men pries keliaujant i banka.Kitas variantas uzstatyti likvidu turta (jeigu toks yra).

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aringai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus, kad įvertintų Jūsų galimybes ir patikrintų kredito istoriją kiekvienas bankas ir pasakytų ar bankui priimtina Jūsų situacija. Taip pat reikėtų Lietuvoje turėti darbą bent 6 mėn. ir pastovias pajamas atitinkančias paskolos dydį.

+3Buvo naudinga
Jonas

Sveiki, turėjau paslaugos gavimo sutartį su įmone, tačiau ji apgavo, nesuteikusi tinkamai paslaugų, ko pasekoje nesumokėjau pinigų (suma iki 200eur). Tačiau įmonė perdavė mano skolą anstoliams. Pamačiau antstolių laišką, kai jau vėlavau sumokėti 1 dieną, tačiau tą pačią dieną skolą sumokėjau. Ar ateityje turėsiu problemų su paskolos gavimu? Ar šis reikalas "kabės" banko sistemoje? Jeigu taip, ar po kažkiek laiko jis pranyksta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo situacijos, rekomenduoju pasitikrinti creditinfo. Bankai vertina ne tik įrašą apie skolą, bet ir priežastį. Visi įrašai turėtų būti sistemose, bet galioja ir logikos principas kodėl ir už ką. Sėkmės.

+3Buvo naudinga
Tomas

Jei ką tik atidaviau anstoliams skolą, galėčiau paimt kokią paskolą? Gaunu į rankas 500?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Kam skolintis jeigu nežinote kokią paskolą? Jeigu turėjote bėdų su anstoliais, Jūsų kredito istorija bus prasta ir kredito įstaigos vengs skolint, kas skolins, skolins su prastomis sąlygomis. Venkite skolintis, pradėkite taupyti ir valdyti finansus atsakingai.

+3Buvo naudinga
Linas

Sveiki. 1.Individualią veiklą vykdau 3 mėn., pajamas deklaruoju kas ketvirtį. Ar įmanoma paskolą gauti praėjus 6 mėniasiams nuo veiklos vykdymo, jei pajamos deklaruojamos kas ketvirti? 2. Esu vedęs, žmona turi skolą vmi, perduota anstoliams. Ar tai bus kliūtis norint gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Linai, dėkui už klausimą. Su individualia veikla reikia metinės deklaracijos ir 1-2 praėjusių metų deklaracijų ir stabilių pajamų. Dėl žmonos skolų bus didelė problema, tikėtina, kad jos kredito reitingas bus labai prastas. Tad tiek skola VMI, tiek Jūsų pajamos yra kliūtis gauti paskolą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų