Ar įmanoma mum gaut būsto paskolą, kai turėjau bėdų su anstoliais

Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma gauti būsto paskolą po to kai grąžinau ilgai nemokėtą skolą, kuri buvo perduota netgi anstoliams. Viską esu grąžinęs, nieko nebeskolingas Lietuvoje. Aš su šeima planuojame grįžti iš Anglijos atgal į Lietuvą gyventi. Todėl domina ar įmanoma mum gaut būsto paskolą. Dėkui už bet kokią informaciją.

Aringas Tuinas
Atsakymai
Andrius

Sveiki.Grizus is UK i Lietuva reiktu padirbeti bent 6 men pries keliaujant i banka.Kitas variantas uzstatyti likvidu turta (jeigu toks yra).

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aringai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus, kad įvertintų Jūsų galimybes ir patikrintų kredito istoriją kiekvienas bankas ir pasakytų ar bankui priimtina Jūsų situacija. Taip pat reikėtų Lietuvoje turėti darbą bent 6 mėn. ir pastovias pajamas atitinkančias paskolos dydį.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų