Už kiek mėnesių bankas skaičiuoja vidutinį atlyginima, kad duoti paskolą?

Noriečiau paklausti, už kiek mėnesių bankas skaičiuoja vidutinį atlyginima, kad duoti paskolą? Su vyru pajamos 844€ nuo sausio 2020 metų į rankas, prieš tai buvo mažesnės, nes minimumas buvo mažesnis, nepertraukiamas stažas 2 metai, ar mums suteiks būsto paskolą? Turime 1 vaiką.

Ilona
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ilona, dėkui už klausimą. Bankai žiūri labai įvairiai. Įprastai reikalaujamas bent 6 mėn. nepertraukiamo darbo stažas, bet kuo ilgiau gaunamos stabilios pajamos, tuo geriau. Pats vidurkis irgi skaičiuojamas pagal 6 mėn., bet gali bankas skaičiuoti taip, kaip jam atrodo tikslingiau, įvertinus visas rizikas. Todėl, kreipkitės į skirtingus bankus gauti pasiūlymams. Paskolą galite gauti, bet reikia individualaus vertinimo tiksliam atsakymui.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų