Būsto paskola su broliu

Būsto paskola su broliu. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola su broliu“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sigitas

Mes su broliu esam dirbantis Uk Anglijoje, ar butu imanoma gauti paskola lt, pirkt palangoje 140000 euru, turetume uzstata, yra namas uzstaui Kretingoje, paskola norim imti dviese, uzstatas turimas namas Kretingoje . Aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jūratė

Laba diena, turime su broliu abu per pusę paveldėto buto, aš norėčiau iš jo nupirkti puse buto, tam reikalinga man paskola 25000 eurų, visą šią sumą galėčiau grąžinti labai greitai, nes planuoju tą butą nupirkus iš brolio nedelsiant parduoti. Ar galimas toks variantas? Ar galėčiau gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūrate, dėkui už klausimą. Reikia kalbėti su bankais individualiai, kad įvertintų butą ir bendrai situaciją bei galimybes.

+3Buvo naudinga
Doma

Sveiki, su vyru planuojame pirkti butą, tačiau turime galimybę pasiskolinti pinigus iš vyro mamos. Viską norime daryti oficialiai, pasirašant sutartį pas notarą. Su pardavėju sutarėme pinigus paduoti grynais, esant pas notarą. Norėjau pasidomėti ar neiškils nesklandumų skolinantis iš mamos, ar reikės sumokėti vmi kokį mokestį uz pasiskolintą sumą? Suma apie 37 tūkst. eurų. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Doma, dėkui už klausimą. Jeigu mama dovanoja tuos pinigus Jūsų vyrui, tuomet mokesčių nereikės mokėti, nes dovanos tarp tėvų, vaikų, brolių nėra apmokestinamos, tik tą gautą sumą reikės deklaruoti. Norint išvengti mokesčių mama turėtų pinigus dovanoti, o ne skolinti.

+3Buvo naudinga
Greta

Laba diena, ateityje norėčiau imti paskolą 1kambario butui (~15000e). Auginu dukrytę, alga minimumas, norėčiau paskolą imti su broliu jo pajamos (~800e) ar yra galimybė ją gauti? Koks pradinis įnašas turėtų būti.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Reikia tikslintis su bankais ar tokia galimybė yra. Pradinis įnašas priklausys nuo perkamo buto ir paskolos gavėjų situacijos.

+3Buvo naudinga

Sveiki. Su broliu turime paveldėję turtą per pusę, dviejų kambarių butas. Tačiau noriu išsipirkti iš brolio butą, ir nupirkti jam vieno kambario. Ar įmanoma nedirbant tiesiog įkeisti savo nt dalį ir gauti paskolą vieno kambario butui? Nedirbu, nes dirbu individualios veiklos pažyma ir pajamos nestabilios. Ačiū !

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Jeigu Jūs dirbate ilgiau nei 2 metus su individualia veikla ir pajamos tenkina banko kriterijus, tuomet paskolą gauti galėtumėte. Taip pat dar galėtumėte kreiptis ir į kredito unijas, kurios į ind. veikos pajamas atsižvelgia lanksčiau. Dar galima užstatyti visą butą, pasiimti paskolą 70-85 proc. nuo NT vertės ir likusia sumą pervesti broliui.

+2Buvo naudinga
Virginija

Sveiki, turiu klausimą. Gyvenu su draugu Kauno mieste. Man 23m, draugui 24. Planuojame imti būsto paskolą. Noriu sužinoti, jeigu aš esu registruota pas mama kaime, apie 200km nuo Kauno. Su mama gyvena brolis 21m turi negalia visą gyvenimą. Ar mums imanoma gauti paramą būsto paskolai? Mūsu bendros mėnesio pajamos apie 1100eurų. Ačiū už atsakyma. Geros dienos.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Virginija, dėkui už klausimą. Paramą galbūt gali gauti Jūsų brolis, priklausomai nuo invalidumo lygio. Jūs su draugu esate nesusiję su broliu kas liečia paramą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų