Sutuoktinis

Sutuoktinis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sutuoktinis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Lina

Su sutuoktiniu skirybom kvepia, nors jis sake ju neduos. Kokios galimybes man gaut paskola su 2 vaikais 8 ir 3 su alga 700 i rankas,alga buna kinta i aukstesne puse,priklausomai nuo menesio uzdarbio darbovieteje,dirbu jau 12 metu ten pat.aisku yra dar tie vadinami "vaiko pinigai".Bustai siame mieste kainos svyruoja tarp 25000-32000€. Nenoriu nuomos moket,norisi savo.pradinis inasas yra.kaip paskola gaut?net jei vilkins skirybas,gal yra galimybe kazkaip dar esant susitiokus gaut paskola,ir i busta negaletu pretenduot sutuoktinis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Veronika

Sveiki, esame susituokę, bei turime 3 m vaiką. Sakykit ar galima gauti paskolą būstui, be sutuoktinio? asmeniškai, kad nevertintų kito sutuoktinio, nereikėtų jo sutikimo? Paskolų neturime, dirbame abudu.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Vaida

Sveiki, kokiu atveju bendraskolis gali išstoti iš bedraskolio prievolės? Paskolos gavimo metu su sutuoktiniu ėmėme būsto paskola dviese, aš buvau bendraskolė. Visada paskolos įmokas mokėjo sutuoktinis, kuris po skyrybų susitvarkė dokumentus, kad savininkas išmokėjimo atveju tik jis ir toliau moka įmokas. Būste gyvena jis su nauja šeima - o aš likau bendraskolė tik banko dokumentuose. Tad klasuimas: ar yra galimybė kažkokiu būdu nebebūti bendraskoliu? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Reikia gauti banko sutikimą ir persirašyti su banku sutartį, kad nefigūruotumėte sutartyje. Sutarties keitimas gali kainuoti ir gali pasikeisti sąlygos, nes reikės viską iš naujo pervertinti. Turite kreiptis su buvusiu vyru į banką dėl galimybių.

+3Buvo naudinga
Sabina

Susidūriau su tokia pat situacija. Bet buvęs vyras kategoriškai atsisako daryti šią procedūrą. Reiškia esu priversta būti bendraskole. Ar galima be buvusio sutuoktinio tai padaryti?

+1Buvo naudinga
Marius

Sveiki, turiu vieno kambario butą įgytą iki santuokos, šiai dienai esame šeima su vienu vaiku. Ketinu butą parduoti ir imti paskolą namui (būtų pradiniam įnašui ir dalis įmokų). Klausimas: norėčiau paskolą imti savo vardu - ar tai įmanoma? Kitas klausimas - kaip tokiu atveju saugomas santuokoje įgytas turtas (jei buvo imama paskola vieno sutuoktinio iniciatyva ir lėšomis)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Jeigu esate santuokoje, tuomet visos šeimos išlaidos ir pajamos yra skaičiuojama bendrai. Taip pat paskola yra imama bendrai. Todėl visas turtas santuokoje yra perkamas kartu, o ne atskirai.

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, ar yra įmanoma vienam paimti paskolą (esant santuokoje) jei sutuoktinis sutinka notariškai, kad imama paskola be jo?

+2Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, Turiu tokį klausimą, kreipiausi į SwedBank prieš kelis mėnesius, patvirtino man būsto paskolą zodžiu, sakė ieškokis. Susiradau, paskambinau į banka ar galiu palikti avansą, ar tikrai nekils problemų? Atsakymas: Taip, viskas tvarkoje, drąsiai ! Tuomet paskambinau pasakiau jog pradedam keltis (Pirkom pilnai įrengtą) įsikėliau į nama, ir organizuotis pradėjom pirkimo sutartį paskolai iš banko. Spėkit po keliu dienų man skambina, ir sako deja šiuo metu nebefinansuosim nes Kovo 28 d. sugriežtino įstatymus Lietuvos Bankas. Ką tokiu atveju man daryt? Kur dingti? Ką pardavėjui sakyt? Paskolą pradžioje ėmiau aš vienas (sutuoktinis yra buvo nedirbantis). Bankininkė paskambino paklause ar žmona neplanuoja dirbti, sakau taip planuoja nuo balandžio 1 d. (banko paaiskinimas kodėl nebedave, nes žmona neišdirbo reikiamo laikotarpio) tai gavos taip, kad žmona įsidarbino ir nutraukė man finansavimą, gal žinot kokių patarimų ką tokiu atveju daryt? Esu visiškai šiuo metu pasimetęs.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą ir pasidalinimą situacija. Bandykite dar tartis su banku ar kreiptis į kitą banką - kito būdo kaip ir nebėra. Bet niekada telefonu nesiderinkite, reikėjo raštu turėti pasiūlymą su galiojimo laiku ir iš anksto būti pasiruošusiam. Aišku, suprantu, kad net nepagalvojot apie tokį variantą, kad taip gali nutikti. Reikia dabar su Swedbanku ir visais kitais bankais operatyviai kalbėtis, blogiausiu atveju liks kredito unijos. Pasiimsite kredito unijoje būsto paskolą ir kai bankui tiks jau visos sąlygos, po to galėsite ją refinansuoti banke geresnėmis palūkanomis. Bet gal dar banke susiderinsite ir gausite būsto paskolą. Pasitarkite su banku ko reikėtų situacijos ištaisymui. Nenuleiskite rankų - viskas išsprendžiama.

Beje, dėl LB sugriežtinimų dar negirdėjau nieko, pasidomėsiu.

+7Buvo naudinga
Komentaras

Visų pirma bankas turi duoti įpareigojantį standartizuotą pasiūlymą raštu, kuris galioja mėnesį. Jei jums "viena boba sakė", "kad gal paskolins" esate pati kalta :) Variantas - kredito unijos - bet jos reglamentuojamos taip pat, tai jei nebeturit pajamų ar turit kažkokių nuostolio įvykių - ir ten gali būti problemų. Bet tokioj kaip jūsų situacijoj tada geriau eit į uniją, o po metų pasižiūrėt ar galit kur nors refinansuotis. O gal ir unija pasiūlys geras sąlygas.

+4Buvo naudinga
Arūnas

Kaip tik šiuo metu su šiuo banku deramės dėl paskolos, pasiūlė būsto paskolą su 3 proc. Marza. Paklausus kodėl tokios didelės atsake, kad kaip tik nuo kovo 28d. Kažkas pasikeitė ir su mažesnėmis bankas nesutiks finansuoti.

+3Buvo naudinga
Erika

Mums tokia pati situacija buvo. Sausio menesi duoda, o atejo laikas pildyti paraiskas, po 3 savaiciu tampymo del kiekvieno dokumento, gavom neigiama atsakyma. Tyciojasi bankai is zmoniu. Gerai, bent buvo spyris i uzpakali palikti lietuva.

+3Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gal galite pasakyti kokią informaciją tiksliai Jums sakė bankas dėl to, kad Lietuvos bankas nuo kovo 28 d. sugriežtino reikalavimus? Susisiekėme su LB ir sakė, kad jokie pakeitimai kliento atžvilgiu nebuvo įgyvendinti. Būtų įdomu sužinoti ir išsiaiškinti kokią informaciją Jums paskleidė bankai.

+9Buvo naudinga
Aurelija

Laba diena, norėjau pasiteirauti, kas gali būti Bendraskolis imant būsto paskolą? Aš dirbu Šveicarijoje, pajamos frankais, sesuo dirba Lietuvoje, kredito istorija gera. Ar gali sesuo būti mano bendraskoliu? Ar tik sutuoktinis gali? Koks patarimas būtų tuomet dėl bendraskolio, jeigu aš nesusituokus? Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Šiuo atveju, Jūsų sesuo galėtų būti laiduotoja, kuri gauna pakankamas būsto paskolos atveju pajamas eurais. Įprastas bendraskolis imant būsto paskolą gali būto Jūsų vyras ar sugyventinis, t.y. tas su kuriuo vedate kartu bendrą buitį ir dalinatės pajamomis, tačiau tai priklauso ir nuo banko individualaus vertinimo. Gaunant pajamas užsienio valiuta, reikalavimai gali bus kitokie. Bet kokiu atveju, Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į bankus individualiam situacijos išaiškinimui ir įvertinimui.

+3Buvo naudinga
Rima

Ar yra galimybė gauti būsto paskolą, jeigu mano pajamos į rankas 650e, o vyro Lietuvoje 0 (užsieniečiam paskolų nebeduoda...). Ar duotų paskolą man vienai, jeigu yra ir sutuoktinis, bet jo pajamos nulinės? Paskolos reikėtų apie 35 000e.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rima, dėkui už klausimą. Manau, kad negautumėte, nes pajamų būtų per mažai.

+3Buvo naudinga
Evelina

Laba diena, esame šeima turime 1 vaiką. Norėtume įsigyti nuosava būstą, pradiniam įnašui esame sukaupę, tačiau mano klausimas būtų toks ar abieju sutuoktinių pajamos skaičiuojamos kartu ar būsto paskola galima forminti ir ant vieno zmogaus, nes sutuoktinis turi įsipareigojimų antstoliams, ar tai turės įtakos. Sutuoktinės pajamos 700 eur į rankas. Sutuoktinis pajamos minimalios?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Negalėsite taip daryti, nes bus skaičiuojamos pajamos kartu ir įsipareigojimai kartu 3 asmenų šeimai. Jeigu vyras turi problemų su anstoliais, tai bus neigiamas ženklas gauti būsto paskolą ir bankai nenorės skolinti. Bet kokiu atveju pasikalbėkite su bankais.

+4Buvo naudinga
Dovile

Ar gali vienas sutuoktinis imti būsto paskolą? Situacija tokia, kad šiai dienai dėl manęs neduoda būsto paskolos. Bankas man pasakė, jog turi imti būtinai abu sutuoktiniai. Vienam nebus duodama būsto paskola.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Bendras biudžetas, bendras turtas, bendros pajamos - vienam negalima imti būsto paskolos. Nebent yra išimtys, povedybinės sutartys ir kiti rimti reikalai. Bet įprastomis sąlygomis turite imti abu.

+4Buvo naudinga
Sonata

Laba diena. Gal yra pokyčių išduodant paskolas gaunantiems atlyginimus svarais? Vyras dirba užsienyje ir gauna pajamas svarais, aš dirbu Lietuvoje. Ar sutuoktinis dirbdamas Lietuvoje ir gaudamas pajamas čia gali būti laiduotoju ir vis gi gauti paskolą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sonata, dėkui už klausimą. Situacija nepasikeitė, bankuose dar vis neišduodamos būsto paskolas pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Dėl laiduotojų taip pat sudėtinga, bet čia jau individualiau reikėtų kreiptis į bankus. Kredito unijose yra paprastesnis procesas, bet taip pat ne visos unijos kredituoja, reikia pasiteirauti savo regiono unijų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų