Minimalus atlyginimas

Minimalus atlyginimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „minimalus atlyginimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Karolis

Sveiki, norime imti būsto paskolą ~180 000 €. turime rezervavę būstą, įmokėję pradinį įnašą su galimybe jį atgauti jei bankas duos neigiamą atsakymą paskolai. Įsirengimo išlaidas taip pat dengsime savais pinigais. Esame 3 asmenų šeima. Žmona dirba šeimos UAB, tačiau veikla apribota dėl covid. Žmonos išsimokamas atlyginimas - minimalus jau metai laiko. Mano atlygis samdomame darbe į rankas 2750 €, plius 200 gaunamos automobilio nuomos pajamos. Dabartinėje darbovietėje dirbtu tik 3 mėn ir iki banko skolinimo termino turėčiau laukti dar 3 mėn. Prieš tai pusmetį nedirbau ir papildomai buvo mokama maksimali nedarbo išmoka. Jokių skolų ar įsipareigojimų nėra. Ar yra galimybė tą 6 mėn terminą užskaityti per žmonos stažą? Ar vis gi privalėsiu laukti dar 3 mėnesius?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Irmantas

Sveiki, esu formintas ant minimumo, bet su juo kiekvieną mėnesį gaunu ir dienpinigius apie 1400 eurų, norėjau paklausti ar būtų įmanoma gauti paskolą apie 15000 eurų? (turiu nuosavo nekilnojamojo turto)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irmantai, dėkui už klausimą. Tik bankas po individualaus vertinimo ir paskolos tikslo įvardinimo, galės pasakyti ar bus galimybė suteikti paskolą. Kreipkitės tiesiogiai į bankus dėl vertinimo.

+3Buvo naudinga
Saulius

Laba diena, ar įmanoma gauti būsto paskolą uždirbant minimumą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sauliau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo situacijos, perkamo būsto, kredito istorijos bei banko vertinimo. Tačiau turbūt, kad sunkokai.

+4Buvo naudinga
Asta

Kiek turėčiau uždirbti norėdama gauti paskolą vieno kambario butui Vilniuje? Ar visoms paskoloms yra būtina įnešti 15 procentų vertės sumą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Kiek uždirbti turėtumėte negaliu pasakyti, nes kiekvieno asmens išlaidos ir situacija yra skirtinga. Taip pat vieno kambario butas gali kainuoti nuo-iki. Todėl patarčiau kreiptis į bankus ir pasiteirauti, kad įvertintų Jūsų galimybes, galite preliminarų butą būti išsirinkus, būtų paprasčiau. Visoms būsto paskoloms yra privalomas minimalus 15% pradinis įnašas, kuris gali būti ir didesnis, priklausomai nuo banko vertinimo rezultatų.

+3Buvo naudinga
GABRIELĖ

Sveiki. Norėčiau paklausti. Ar bankas leistų pasiimti BŪSTO paskolą už 35000, jei ineščiau avansą sutaupytus 5000,- ant 30metų linijiniu būdu. Planuose LUMINOR bankas. Mano atlyginimas atskaičius mokesčius pervadamas 500, tai būtų 1asmuo, be jokių įsipareigojimų. Darbo stažas 8mėn. AČIŪ.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Na, atlyginimas gali būti šiek tiek per mažas, bet reikia, kad bankas įvertintų. Priklausys nuo to, kuriame mieste gyvenate, kokį turtą pirksite ir panašiai. Minimalus pradinis įnašas reikalaujamas 15%, bet jis gali ir didėti, tad tik po vertinimo sužinosite tikslų pradinį įnašą ir sąlygas.

+5Buvo naudinga
Danute

Sveiki mano situacija buvo identiška jūsų situacijai taj luminor davė man tik 11000 nes alga mažoka.

+1Buvo naudinga
Laura

Laba diena, noriu sužinoti ar asmeniui gaunančiam 400eurų į rankas įmanoma gauti bent 10000-20000 paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Ar 10 tūkst. ar 20 tūkst. yra didelis skirtumas, tačiau manau 400 eurų yra per mažai, dar priklauso nuo regiono, kuriame gyvenate. Būtų geriau, jei pajamos būtų bent 500-600 eurų per mėn.

+3Buvo naudinga
Ieva

Labas vakaras, norėčiau kreiptis į jus su klausimu dėl paskolos būstui. Esame jauna šeima, abu dirbantys, mano atlyginimas yra minimalus 362 į rankas o vyro 680 į rankas. Jokių kreditu ir skolų mes neturime. Turto kurį galėtumėme užstatyti mes tai pat neturime, todėl norėčiau sužinoti kiek ir kokiam laikotarpiui mes galėtumėme gauti paskolą, ir kokį procentą imant paskolą reikėtu turėti patiems.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galėtumėte gauti, tačiau reikia išsirinkti preliminariai kokį norite būstą įsigyti ir vykti į bankus. Minimalus pradinis įnašas yra 15%, tačiau jo dydis priklauso nuo situacijos ir pačio perkamo turto.

+3Buvo naudinga
Karolis

Labas, Pvz. šiais metais imu pigesnį/mažesnį naujos statybos būstą, vid. mėnesio įmoka 180 EUR, atlyginimas į rankas 1100 EUR. Ar 3-5 metų bėgyje galėčiau imti paskolą antram butui nepardavus pirmojo? ar būtų taikomos papildomos sankcijos? Jei ne, ar yra galimybė imti perpus paskolą su žmona neparduodant pirmojo buto?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Jeigu esate vedęs, tai ir imsite kartu su žmona būsto paskolas ir įsipareigojimai bus abiejų. Ir taip, galima imti vieną būsto paskolą, po to kitą. Minimalus pradinis įnašas antrai būsto paskolai įprastai būna 20%.

+3Buvo naudinga
Eglė

Laba diena, Turiu 4 kambarių butą Vilniuje. Būsto paskola senokai išmokėta. Noriu įsigyti mažesnį būstą nuomai. Atlyginimas į rankas 1500. Turiu mokyklinuką sūnų. Alimentai 200. Ar būtų galima gauti būsto paskolą be įnašo užstatant pirmąjį būstą? Kiek procentų paskolos antram būstui galėtų skirti BANKAS?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas būtų reikalingas norint gauti būsto paskolą. Kadangi paskolą išmokėjote, tad minimalus pradinis įnašas standartiškai būtų nuo 15%, priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Martynas

Laba diena. Dabar mano atlyginimas 400 eu. Bet nuo kito mėnesio bus 1000eu. Kiek man laiko reikia pradirbti, kad gauti būsto paskolą ir kiek maksimaliai galėčiau gauti? Turiu nedirbančia žmoną, vieną vaiką, man 25metai. Būstas būtų Klaipėdos mieste.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Minimalus terminas yra 6 mėn., bet kuo ilgiau gaunamas didesnis atlyginimas, tuo geriau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų