Kokio dydžio paskolą gautumėm

Kokio dydžio paskolą gautumėm. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kokio dydžio paskolą gautumėm“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arnesta

Labas vakaras, norėčiau paklausti dėl būsto paskolos. Šeimoje esame trys asmenys (turime mažametį vaiką).Šeimos pajamos jau 4 mėnesiai stabilios 1000e į rankas per abudu. Norėtume pirkti būstą, kurio kaina 60000e. Turime 9000e. pradiniam įnašui. Kokio dydžio paskolą galėtume gauti? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arnesta, dėkui už klausimą. Paskolos dydį pasakys tik bankas įvertinęs Jūsų šeimos situaciją: išlaidas, pajamas, kredito istorija ir kt. Pradinio įnašo dydis nebūtinai bus 15%, tai yra mažiausia suma, bet pradinio įnašo gali paprašyti bankas ir didesnio, priklausomai nuo situacijos. Reikia konkretų atvejį aptarti su skirtingais bankais ir palyginti jų sąlygas - pasirinkti geriausią.

+4Buvo naudinga
Paulina

Laba diena, norėjau pasiteirauti kokio dydžio paskolą galėtume gauti būstui įsigyti. Vyro pajamos į rankas 1330€,darbo stažas toje pačioje įmonėje 6 metai; mano pajamos 440€,darbo stažas toje pačioje įmonėje 9 metai. Turime 2 nepilnamečius vaikus. Už juos gauname (100€) vaiko pinigus. Ar užtenka pajamų gauti paskolą? Ar už vaikus gaunami pinigai įsiskaičiuoja į bendras gaunamas šeimos pajamas? Gyvename Vilniuje. Darbovietės, kad padidėtų mano gaunamos pajamos, keisti negaliu, nes gyvename "tarnybiniame" bute. Savo nuosavo turto neturime, tik automobilį. Ar tėvai galėtų pagelbėti gaunant paskolą, jei užstatytų savo butą, jei uždirbame per mažai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paulina, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą situaciją, Jūsų pajamos yra pakankamos, kad galėtumėte galvoti apie gana erdvaus būsto pirkimą. Jums reikia kreiptis į bankus ir pasiteirauti dėl situacijos. Žinoma, priklausys ir nuo to, kokio dydžio paskolą norėsite gauti, nes paskolos suma turės ribojimus atsižvelgiant į Jūsų pajamas. Taigi, patariu išsirinkti skelbimuose bent preliminarų būstą ir nuvykti į bankus konsultacijai. Visos šalutinės pajamos ir esama kredito istorija bus įvertinta ir po vertinimo bus aišku kokios sumos bus pripažįstamos kaip stabilios ir pagal tai būtų sudaromas pasiūlymas.

+3Buvo naudinga
Vytaute

Sveiki, esame susituokę, abu turime po butą (145k ir 90k rinkos vertės) pirkti su paskolomis kol dar nebuvome susituokę. Abiem likę išmokėti paskolų dar 50k ir 40k. Bendros pajamos apie 4000k eurų į rankas/mėnesį. Vaikų ir kitokių finansinių įsipareigojimų neturime, stažas yra. Kokios galimybės būtų gauti bendrą paskolą namui pirkti nepardavus dabartinio NT? Kokios sumos galėtume tikėtis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytaute, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokie yra dabar Jūsų įsipareigojimai ir kiek lieka pragyvenimui. Reikia, kad bankas vertintų galimybes atsižvelgiant į Jūsų šeimos pajamas ir įsipareigojimus. Tačiau turimi įsipareigojimai jau yra arti maksimumo pagal Jūsų pajamas.

+3Buvo naudinga
Aivaras

Sveiki, su drauge esame nesusituokę ir turime vaiką. Ji yra vaiko priežiūros atostogose. Mano alga į rankas yra 600€, o draugės pajamos antrus VPA metus bus apie 300€. Kokio dydžio būsto paskolos galime tikėtis iš banko? Ir kokia suma turi būti skirta vaiko išlaikymui skaičiuojant būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Nėra tokio dalyko kaip „turi būti skirta”, kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai ir taip pat skirtingos sąlygos yra skirtinguose bankuose. Todėl norint sužinoti tikslias sąlygas reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Ieva

Labas vakaras, norėčiau kreiptis į jus su klausimu dėl paskolos būstui. Esame jauna šeima, abu dirbantys, mano atlyginimas yra minimalus 362 į rankas o vyro 680 į rankas. Jokių kreditu ir skolų mes neturime. Turto kurį galėtumėme užstatyti mes tai pat neturime, todėl norėčiau sužinoti kiek ir kokiam laikotarpiui mes galėtumėme gauti paskolą, ir kokį procentą imant paskolą reikėtu turėti patiems.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galėtumėte gauti, tačiau reikia išsirinkti preliminariai kokį norite būstą įsigyti ir vykti į bankus. Minimalus pradinis įnašas yra 15%, tačiau jo dydis priklauso nuo situacijos ir pačio perkamo turto.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Laba diena, norėčiau sužinoti, kokio dydžio paskolą galėtume gauti? Mano atlyginimas į rankas 2017.04.01-2018.11.30 buvo 1000 EUR, nuo 2018.12.01 toje pačioje darbovietėje pakilo iki 1300 EUR. Žmona šiuo metu motinystės atostogose (3 metai), jos darbo užmokestis iki “atostogų” buvo 600 EUR į rankas. 1-mus metus gaudavo 420 EUR (2016.12.01-2017.12.01). 2-us metus atostogas perrašėme ant manęs, gaudavome 350 EUR (2017.12.01-2018.12.01). Kaip ir minėjau, žmona šiuo metu yra motinystės atostogose 3-ius metus (pajamų negauname) ir laukiasi antrojo vaikelio. Jei imtume paskolą šiuo metu, kaip bankas skaičiuotų mūsų pajamas? Mano alga 1300 EUR žmonos 240 EUR (40% jei eina 2 metus motinystės atostogų) 100 EUR (išmokos už 2 vaikus)? Bandrai 1640 EUR?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko ar jis vertins kažkiek Jūsų žmonos pajamas ar ne. Reikia kreiptis tiesiogiai, gali būti skirtingi vertinimai priklausomai nuo banko. Kreipkitės tiesiogiai į SEB, Luminor, Swedbank.

+3Buvo naudinga
Gintare

Sveiki. Mano draugas gauna 700, o aš esu ant dekretinio ir gaunu apie 400. Tai ar gautumėm paskolą ant buto?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Gautumėte, tik nežinia kokio dydžio paskolą bankas išduos. Priklausys nuo individualaus šeimos vertinimo.

+3Buvo naudinga
Tomaš

Sveiki, Esame jauna šeima, Man 25 m, žmonai 24 m, vaikų neturime, bendros pajamos apie 1400 eurų per mėnesį, kokio dydžio galime tikėtis paskolą namui ar butui įsigyti? Ar jaunoms šeimoms teikiamos lengvatos dėl pradinio įnašo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomaš, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie 100 tūkst. eurų paskolą. Paramos negautumėte, nes Jūsų mėnesinės pajamos viršija leistinas, o taip pat neturite vaikelio, bet pakanka pradžioje pajamų viršijimo sąlygos.

+4Buvo naudinga
Eva

Sveiki. Kokią būsto paskolą galima gauti su 1100eu į rankas? Šeimoje esame trys asmenys, du suaugę ir vienas vaikas. Jokių įsikolinimų ar lizingų neturime. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eva, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie 70 tūkst. eurų būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Romas

Esame jauna šeima (abiem iki 30 m.) su dviem vaikais. Abu esame iš vaikų namų, tėvų tėvystės teisės atimtos teribotam laikui. Norime įsigyti būstą Vilniuje, gyvename Vilniaus rajone. Jei apsigyvensime Vilniuje ir deklaruosime gyvenamąją vietą Vilniuje - ar iš karto galėsime kreiptis į savivaldybę dėl pažymos išdavimo? Kokio dydžio paramą galime gauti? Ar abu turime pristatyti pažymas iš savivaldybės?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romai, dėkui už klausimą. Jūs jau ir dabar galite kreiptis į savivaldybę ir prašyti pažymos 20% paramai. Gavę šią pažymą, galite kreiptis į Luminor, SEB ir Swedbank dėl valstybės remiamos paskolos. Jums šiuo metu reikia vykti į Vilniaus rajono savivaldybę ir gauti pažymą, o su šia pažyma galėsite gauti paskolą būstui bet kur Lietuvoje. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų