Vpa

Vpa. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vpa“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aivaras

Sveiki, su drauge esame nesusituokę ir turime vaiką. Ji yra vaiko priežiūros atostogose. Mano alga į rankas yra 600€, o draugės pajamos antrus VPA metus bus apie 300€. Kokio dydžio būsto paskolos galime tikėtis iš banko? Ir kokia suma turi būti skirta vaiko išlaikymui skaičiuojant būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Nėra tokio dalyko kaip „turi būti skirta”, kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai ir taip pat skirtingos sąlygos yra skirtinguose bankuose. Todėl norint sužinoti tikslias sąlygas reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Ieva

Laba diena, mano ir vyro pajamos per mėn. yra 2250 Eur neto, ketiname imti paskolą. Šiuo metu laukiuosi, į dekretą išeinu kovo mėn., žadu VPA pasilikti 2 m. Jei imtume paskolą dabar, kaip bankas skaičiuos pajamas? Vyro pajamos mano dabartinės pajamos ar visgi pagal tai, kokias pajamas gausiu būdama VPA?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Nuvykite į banką pasiteirauti dėl situacijos. Negaliu tiksliai atsakyti, nes priklausys ir nuo sumos ir nuo būsto. Individualiai nuo banko, pareigų, profesijos gali priklausyti sprendimas.

+3Buvo naudinga
Sandra

Sveiki. Mano draugas gauna 576 ant popieriaus, aš esu vpa gaunu 260. Ar gautumėme paskolą?

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Kaip suprantame iš klausimo, Jūs nesate susituokę, taigi vienas Jūsų draugas nedidelę paskolą gauti galėtų. Kartu su draugu Jūs paskolos gauti negalėtumėte, nes Jūsų gaunamos pajamos nėra net minimalus atlyginimas ( 400 Eur.).

+2Buvo naudinga
Indre

Sveiki. Esame jauna šeima, turim vaiką 7mėn. Vyrui 29m,o man 25m. Vyras į rankas uždirba apie 700e o aš iš vpa 220e. Bendrai išeina apie 920e. Kokią maždaug paskolos sumą galėtume gauti? Ar galime pretenduoti į 20% pradinį įnašą būsto įsigijimui? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų šeimos individualaus vertinimo, kredito istorijos ir kitų faktorių. Šiuo metu, kol esate VPA, nerekomenduočiau imti būsto paskolos, nes pajamos yra netvarios. Taip pat tikėtina, kad sunkiai gausite paskolą.

Dėl paramos būstui. Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki! Esame jauna šeima. Abu dirbam pagal IV, bet jau nuo balandžio mėn aš išeisiu į dekretą. O motinystės išmokos turėtų būti ~700/mėn. Ar VPA pajamos skaičiuosis į šeimos pajamas? Ar vertėtų paskolą pasiimti kol dar nesu vpa?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Individualios veiklos pajamos ir taip prasčiau vertinamos, o dėl motinystės išmokos priklausys nuo situacijos ir banko ar vertins ar ne. Siūlyčiau tiesiogiai su bankais šiuo momentu pasikalbėti kokia yra situacija, nes vis keičiasi motinystės pinigų skaičiavimai.

+3Buvo naudinga
Roberta

Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokios galimybės gauti būsto paskolą, jei vyras tik dabar pradėjo dirbti pagal verslo liudijimą (nuo vasaros dirbo su pertraukom), o as esu VPA atostogose, prasideda antrieji metai, pries tai gaudavau apie 415 e., antrais metais dar tiksliai nežinau kiek bus) apie 200). Ar į šeimos mėnesines pajamas, įskaičiuojami vaiko pinigai? Alimentai? Esame sudėtinė šeima: aš iš pirmos santuokos turiu dukrą. Vyras iš anksčiau turi du vaikus, vienas jų auga su mumis. Ir turime bendrą vaiką. Skaitomės, kaip daugiavaikė šeima. Aš turiu gavus dovanų butą. Norėtumėm įsigyti sodo namelį. kokios būtų realios mūsų galimybės tai padaryti? ir kaip rodomos pajamos dirbant pagal verslo liudijimą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Bankai labai sunkiai finansuoja sodo namelius, kurie yra nelikvidūs. Skaičiuojasi pajamos individualiai (vpa, verslo liudijimo), žinoma bus mažesniu koeficientu nei įprastos (sodrinės), tad kreipkitės į bankus konsultacijai ir sužinokite tikslią situaciją. Taip pat, manau, kad sodo nameliui gali užtekti ir vartojimo paskolos, tad jeigu negausite būsto paskolos, pasvarstykite apie vartojimo. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Modesta

Laba diena. Norėčiau pasiteirauti, esame jauna šeima, man 22 vyrui taip pat ir turime 2m sūnų ir 7mėn. dukra. Esu VPA, o mūsų menesio pajamos yra 620e. Vyras turi kreditą pasiėmęs. Ar tai nesudaro kliūties dėl būsto paskolos lengvatos prašymo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modesta, dėkui už klausimą. Dėl pačios pažymos gavimo - nesudaro, tačiau jeigu gausite pažymą dėl paramos gavimo - bankas gali neigiamai žiūrėti dėl turimo kredito. Bet kokiu atveju reikės į savivaldybę ir į banką vykt, kad sužinoti tiksliai. Kiekvienas atvejis individualus.

+3Buvo naudinga
Simonas

Sveiki. Norime imti paskolą sodo namui įsigyti Klaipėdos rajone. Turime 4mėn vaiką, bet esame nevedę. Žmona dirba, jos pajamos ~550€ po mokesčių, aš esu VPA tai gaunu iš Sodros ~530€ (prieš tai dirbai 4metus toje pačioje darbovietėje, VPA išėjau 2metus). Pradinio įnašo dėje neturime. Kokios galimybės gauti kreditą, lengvatos ir pan? Ačiū už atsakymą

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimą. Yra dvi blogos žinios: pirma, kad paskolos sodo namui įprastai neišduodamos, dėl mažo jų likvidumo, tačiau reikia žiūrėti ir vertinti vistiek inividualiai dar papildomui patikrinimui. Antra, pradinis įnašas norint gauti būsto paskolą yra būtinas. Jeigu neturite susitaupę nė kiek pinigų, o svarstote apie namų pirkimui - pakentėkite ir susitvarkykite finansus. Kadangi norint galvoti ar imti būsto paskolą, yra būtina mokėti taupyti ir atsidėti juodai dienai. Ne viskas bus taip gražu kaip matote dabar, situacija ir palūkanos gali bet kada šoktelti į viršų.

+3Buvo naudinga
Roberta

Sveiki. Norėčiau paklausti ar įmanoma gauti paskolą. Esam šeima turim du vaikučius, vyras dirba tolimųjų reisų vairuotoju 6 metus. I rankas atlyginimas 500€, gauna dienpinigiu i mėnesį 800€. Aš esu VPA antri metai i rankas gaunu 150€. Kreditingumo istorija B lygio. Bet vyras prieš 6 metus turėjo reikalų su anstoliais dėl laiku nesumokėtos kelų eismo taisyklių pažeidimo. Kreditų niekada nesam ėmę. Turim savo nedidelį nekilnojamą turtą, bendrabučio bloką. Norėtume paskolos 40000€ pradiniam inašui turime 25% tos sumos vertės. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Situacija nėra pati geriausia, tačiau reikia bandyti. Eikite į TOP3 bankus ir jeigu ten nepavyktų, bandykite kredito unijose.

+3Buvo naudinga
Otilija

Sveiki, esame jauna susituokusi šeima. Man 22m., vyrui 23m. Turime 1 metų dukrytę. Šiuo metu dirba tik vyras, jo pajamoms į rankas 670€, aš šiuo metu esu VPA, tačiau jau šių metų pabaigoje grįšiu į darbą. Sužinojome apie teikiamą subsidiją. Klausimas ar yra galimybė gauti paramą paskolai būstui įsigyti? Ir kur reikėtų kreiptis dėl paramos? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Otilija, dėkui už klausimą. Taip, galite gauti paramą. Kreipkitės į savivaldybę kur esate registruoti. Daugiau informacijos rasite čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų