Gyvename Vilniuje

Gyvename Vilniuje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „gyvename Vilniuje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Paulina

Laba diena, norėjau pasiteirauti kokio dydžio paskolą galėtume gauti būstui įsigyti. Vyro pajamos į rankas 1330€,darbo stažas toje pačioje įmonėje 6 metai; mano pajamos 440€,darbo stažas toje pačioje įmonėje 9 metai. Turime 2 nepilnamečius vaikus. Už juos gauname (100€) vaiko pinigus. Ar užtenka pajamų gauti paskolą? Ar už vaikus gaunami pinigai įsiskaičiuoja į bendras gaunamas šeimos pajamas? Gyvename Vilniuje. Darbovietės, kad padidėtų mano gaunamos pajamos, keisti negaliu, nes gyvename "tarnybiniame" bute. Savo nuosavo turto neturime, tik automobilį. Ar tėvai galėtų pagelbėti gaunant paskolą, jei užstatytų savo butą, jei uždirbame per mažai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paulina, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą situaciją, Jūsų pajamos yra pakankamos, kad galėtumėte galvoti apie gana erdvaus būsto pirkimą. Jums reikia kreiptis į bankus ir pasiteirauti dėl situacijos. Žinoma, priklausys ir nuo to, kokio dydžio paskolą norėsite gauti, nes paskolos suma turės ribojimus atsižvelgiant į Jūsų pajamas. Taigi, patariu išsirinkti skelbimuose bent preliminarų būstą ir nuvykti į bankus konsultacijai. Visos šalutinės pajamos ir esama kredito istorija bus įvertinta ir po vertinimo bus aišku kokios sumos bus pripažįstamos kaip stabilios ir pagal tai būtų sudaromas pasiūlymas.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, Esam daugiavaikė jauna šeima. Man 32 metai, žmonai 28 metai. Gyvename Vilniuje. Aš šiuo metu dirbu statybos darbų vadovu, žmona motinystės atostogose. Planuojame statytis namą. Statybų pradžia bus savomis lėšomis. Statybų pabaigai kreipsimės į banką dėl paskolos. Ar galime pretenduoti dėl valstybės paramos, nes tai bus mūsų pirmas būstas? Kur turėtume kreiptis? Ir kokios apskritai yra sąlygos norint gauti valstybės paramą jaunai šeimai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Taip, galite kreiptis, šiuo metu galioja dvi paramos jaunoms: visoje Lietuvoje ir regionuose. Yra nemažos eilės, tad reikia paskubėti. Plačiau apie paramas paskaitykite čia:

+3Buvo naudinga
Kęstutis

Sveiki. Esam jauna šeima, mus domina būsto parama, gyvename Vilniuje, bet mūsų deklaruotos gyvenamos vietos dar skirtingos tai Šilalės ir Šilutės savivaldybės, o būstą pirkti norėtume Gargždų mieste. Kaip tokiu stvėju elgtis? Pagarbiai, Kęstutis

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Kreipkitės į savivaldybes, kuriose esate registruoti. Su ta pažyma galėsite pirkti būstą visoje Lietuvoje.

+3Buvo naudinga
Romas

Esame jauna šeima (abiem iki 30 m.) su dviem vaikais. Abu esame iš vaikų namų, tėvų tėvystės teisės atimtos teribotam laikui. Norime įsigyti būstą Vilniuje, gyvename Vilniaus rajone. Jei apsigyvensime Vilniuje ir deklaruosime gyvenamąją vietą Vilniuje - ar iš karto galėsime kreiptis į savivaldybę dėl pažymos išdavimo? Kokio dydžio paramą galime gauti? Ar abu turime pristatyti pažymas iš savivaldybės?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Romai, dėkui už klausimą. Jūs jau ir dabar galite kreiptis į savivaldybę ir prašyti pažymos 20% paramai. Gavę šią pažymą, galite kreiptis į Luminor, SEB ir Swedbank dėl valstybės remiamos paskolos. Jums šiuo metu reikia vykti į Vilniaus rajono savivaldybę ir gauti pažymą, o su šia pažyma galėsite gauti paskolą būstui bet kur Lietuvoje. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Kotryna

Sveiki. Man yra 27m, o vyrui 33m esame susituokę, vaiko neturime. Aš prisiregistravus Anykščiuose, o vyras Kaune. Šiuo metu gyvename Vilniuje ir planuojame čia pirkti bustą. Bendrai uždirbame per mėnesį 1500e. Ar mes galime pretenduoti gauti paskolą jaunoms šeimoms? Ir jei taip tada turime kreiptis į savo savivaldybes ar į Vilniaus? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kotryna, dėkui už klausimą. Visų pirma, Jūsų pajamų yra per daug norint gauti paramą būstui įsigyti. Visų antra, dėl tikslesnės informacijos reikėtų kreiptis į bent vieną iš savivaldybių, kurioje esate registruoti, t.y. Kauno arba Anykščių, o būstą galėtumėte pirkti Vilniuje. Plačiau apie pajamų dydžius pasiskaitykite paramos būstui įstatyme.

+3Buvo naudinga
Diana

Laba diena, man sukaks po 5mėnesių 35m. vyrui 42m. santuokoje auginame 2 vaikus(7,11). Nuosavo būsto neturime,taip pat turto jokio. Planuojame pirkti. Gyvename Vilniuje. Ar mes pretenduoti galime į paramą valstybės? Jei taip, kaip bankas į tai žiūrės, ar mums tada gali padidinti palūkanas? Ar pasiūlyti su pakeistomis sąlygomis. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą situaciją, turėtumėte gauti būsto paskolą. Tačiau norint tiksliai sužinoti, turite kreiptis tiesiogiai į bankus ir paprašyti, kad įvertintų Jūsų galimybes individualiai. Pretenduoti į valstybės paramą negalite, nes Jums jau yra virš 35 metų abiems. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Robertas

Sveiki esame jauna šeima. Abiem šiuo metu beveik po 33 metus. Turim vieną vaiką, bet neturim savo jokio būsto. Norime imti paskolą ir ar galime tikėtis kažkokios tai valstybės paramos. Gyvename Vilniuje ir buto ieškome Vilniuje. Jei taip tai nuo ko pradėti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Taip, galite mėginti, tačiau pirmiausiai perskaitykite informaciją apie tai, kokius kriterijus reikia atitikti norint gauti paramą (rasite čia), o po to kreipkitės į savivaldybę kur esate registruoti dėl pažymos.

+3Buvo naudinga
Lina

Laba diena, esame jauna šeima, man 26 m., vyrui 28 m., auginame 1 m. vaiką. Bendros šeimos pajamos 1500 Eur. per mėnesį. Gyvename Vilniuje, čia norėtume įsigyti ir butą. Ar apskritai galėtume tikėtis valstybės paramos įsigyti būstui? Kokio procentinio dydžio paramos būstui įsigyti, jaunai šeimai, galėtume tikėtis?

Atsakyti
Vita

http://www.vilnius.lt/index.php?3170841039

+4Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Manau, kad negalėtumėte pretenduoti, nes pagal šiuo metu galiojantį įstatymą, Jūsų pajamos viršija nustatytą ribą. Plačiau paskaitykite: Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui iš valstybės.

+3Buvo naudinga
paulina

Laba diena, esame jauna šeima man 28metai vyrui 31 metai turim sūnų 3 metukų. Šiuo metu gyvename Didžiojoje Britanijoje, bet labai norime grįžti į gyventi į Lietuvą. Norime įsigyti būstą Vilniuje. Bet susidurėme su problema gauti būsto paskolą, nes bankai atsisako duoti paskolą užsieniečiams. Nors mes galime pradinį įnašą įnešti 40-50%. Gal galite patarti kaip pasielgti? Bankas siulo gŕįžti dirbti į Lietuvą ir po 6mėn vėl prašyti paskolos bet uždirbti sako vienas šeimos narys turi ne mažiau 1200€ per menesį. Mums atrodo nerealu tik grįžus gauti tokią algą. Tai kokia būtų mums išeitis? Ir ar mes galėtumem gauti valstybės paramą jaunoms šeimoms? Kokios pajamos turėtų būti, kad tą paramą gauti? Kokios sąlygos?Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paulina, dėkui už klausimą. Šiuo metu asmenims, kurie uždirba pajamas ne eurais (pvz. svarais, kronomis), privalo turėti laiduotojus ir tuomet būsto paskolos išduodamos. Jeigu neturite kas dirba Lietuvoje ir gali už Jus laiduoti - bankai nefinansuos. Taigi, vienintelis būdas grįžti į Lietuvą, susirasti darbą ir po 6-12 mėn. galėtumėte pretenduoti į būsto paskolą. Parama jaunoms šeimoms uždirbant 1200 eur/mėn. asmeniui bus neįmanoma, nes tai per didelė suma ir tokiu atveju Jums paramos nereikia. 2018 metais turi būti pristatyta nauja parama, o senoji parama (2015-2017metais) jau pasibaigė, nors dar didelės eilės laukiančiųjų.

+4Buvo naudinga
Vida

Laba diena, gyvename Panevėžyje, su vyru gauname stabilias pajamas, bankai paskolą suteikia didesnę nei reiktų, bet neturime 15 proc. pradiniam įnašui nuosavui būstui įsigyti. Mūsų pajamų labai daug "suryja" būsto nuoma. Ar yra kokia išeitis? Pvz.: bankai, kredito unijos, o gal mūsų mieste yra kažkas panašaus kaip Vilniuje, t.y. išperkamoji nuoma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Vienintelis logiškas patarimas - pataupykite keletą mėnesių, susibalansuokite finansus. Jeigu neturite pradinio įnašo savomis lėšomis - nesate pasiruošę paskolai. Paskola ant paskolos yra labai pavojingas ir labai nerekomenduotinas dalykas net jeigu tai ir pavyktų padaryti. Išperkamąją nuomą siūlė keli Hanner projektai, reikėtų pasidomėti ar nėra daugiau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų