Kokios galimybės gauti 70 000€ būsto paskolą?

Sveiki, kokios galimybės gauti 70 000€ būsto paskolą, jei ją norime imti kaip bendraskoliai? Šiuo metu vienas iš "būsimų bendraskolių" turi vartojimo paskolą apie 7000€, o kitas įsipareigojimų lizingui apie 1000€. Prieš kreipiantis į banką šias skolas atiduotumėme. Kredito istorijos nesugadintos. Abiejų pajamos po 500€ "į rankas" dienpinigiai, abiejų mėnesinės pajamos kartu būtų 2200-3000. Ar bankas duotų norimą sumą, ar kažkaip atsižvelgia į neseniai buvusius įsipareigojimus bankui? Pirktume naujos statybos neįrengtą namą. Gal verta pagalvoti apie papildomą paskolą būsto įsirengimui?

Agneta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agneta, dėkui už klausimą. Na, Jūsų įsipareigojimai yra tikrai nemaži, tačiau ir pajamos nemažos, tačiau kaip suprantu didžioji dalis pajamų yra dienpinigiai. Jeigu bankai įvertins šias pajamas kaip tvarias ir patikimas, tuomet problemų neturėtų kilti gauti norimo dydžio būsto paskolą. Kreipkitės į bankus. Bankai žiūri ir vertina visus turimus ir turėtus įsipareigojimus.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų