Ar būtina išdirbti vienoje darbovietėje 6 mėn., kad bankas užskaitytų atlyginimą kaip gaunamas pajamas imant būsto paskolą?

Laba diena, norėjau paklausti, ar būtina išdirbti vienoje darbovietėje 6 mėn., kad bankas užskaitytų atlyginimą kaip gaunamas pajamas imant būsto paskolą? Ar vis dėlto būtų užskaitomos pajamos net ir tuo atveju, jei dabartinėje darbovietėje dirbu trumpiau nei 6 mėn., bet perėjau iš vienos darbovietės (kurioje nepertraukiamai dirbau ilgiau nei 3 metus) į kitą per vieną darbo dieną? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Greta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Būtina išdirbti vienoje darbovietėje nepertraukiamai 6 mėn., tačiau būna išimtinių atvejų, kai vertina ir trumpesnį laikotarpį. Priklauso nuo banko ir situacijos. Iš esmės, pagal taisykles, tvarkingai, reikia 6 mėn.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų