Kreditas butui

Kreditas butui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kreditas butui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Greta

Sveiki,norėčiau pasiteirauti, kiek turėtu būti mano atlyginimas, ir kiek laiko turėčiau atidirbti, kad viena su vaiku galėčiau paimti kredita butui?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Sigita

Sveiki. Norėjau paklausti. Esame 4 asmenų šeima. Šeimos pajamos yra 1400 eur į mėnesį. Turim vartojamąjį kreditą, mokame laiku, liko mokėti 6 mėn. Norėtume imti 35000 tūkstančius butui pirkti. Ar gautume tokią paskolą? Butą planuojame pirkti nedideliame miestelyje.

Atsakyti
Tomas S

Laba diena, gerb. p. Sigita, preliminarūs skaičiavimai rodo, kad paskolą galėtumėte gauti jeigu ne dabar, tai ateityje. Kodėl rašau, kad ateityje? Šiuo metu Jūs turite vartojamąjį kreditą, bet nepaminėjote jo sumos. Kitas niuansas - reikia turėti pradinį įnašą.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigita, dėkui už klausimą. Jūsų pajamos būtų pakankamos gauti būsto paskolai. Tačiau didžiausias klaustukas pateikiant atsakymą yra Jūsų turimas vartojimo kreditas ir Credit info reitingas. Priklausomai nuo to, dėl kokių priežasčių, kaip dažnai ir kokio dydžio vartojimo kreditus imate, priklausytų ir atsakymas dėl būsto paskolos išdavimo. Jūsų pajamos yra gana didelės, tačiau faktas apie vartojamuosius kreditus iš karto bankui kels įtarimą, kad Jums nepakanka Jūsų uždirbamų pajamų jau dabar - net ir neturint įsipareigojimo būsto paskolai. Įprastai bankai vengia išduoti būsto paskolas turintiems vartojimo kreditus, tad patarčiau išsimokėti kreditą jau dabar ir daugiau nebesiskolinti su tokiomis didelėmis palūkanomis. Praėjus šiek tiek laiko, galėsite pretenduoti į būsto paskolą.

Bet kokiu atveju siūlyčiau kad ir dabar pasikonsultuoti su bankais ir paaiškinti situaciją bendram supratimui. Žinoma, turite įsitikinti ir pasiskaičiuoti, kad nuo Jūsų gaunamų mėnesinių pajamų (po kredito padengimo) būsto paskola nesudarys daugiau nei 30% (Bankai.lt rekomendacija).

+7Buvo naudinga
Sigita

Ačiū už atsakymą.

+1Buvo naudinga
Aloyzas

Sveiki, mano mėnesio atlyginimas - 950€. Finansiniai įsipareigojimai (būsto kreditas) -250€. Ar yra galimybė gauti paskolą butui, kurio kaina apie 15 000€ ir kuris būtų įsigyjamas su tikslu išnuomoti (ne pagrindinė gyvenamoji vieta)? Ar būtų finansuojama 60% ir kaip keistųsi viskas įvertinant sugriežtėsiančias atsakingo skolinimosi nuostatus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Aloyzai, viskas priklauso nuo detalių. Pagal pirminius duomenis atrodo, kad tai įmanomas variantas, tačiau reikia žiūrėti kokiai sumai yra paimtas dabartinis Jūsų kreditas, kokia yra Jūsų kredito istorija, reitingas ir banko požiūris į Jus.

Bankas žinoma vertindamas numatys ir tai, kad Jūsų būsto kredito įmoka gali ir kilti, bet kadangi Jūsų norima būsto paskolos suma yra gana nedidelė, manau tai įmanoma. Yra variantas, kad gali pritrūkti Jūsų mėnesinių pajamų, bet pirminis vertinimas nežinant detalių būtų teigiamas. Siūlyčiau pasiskambinti savo vadybininkei, kur turite būsto paskolą ir sužinoti sąlygas ir galimybes, o tada kreiptis ir į kitus bankus.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų