Kaip deklaruoti pajamas ir kada bus vėl skiriamos paramos būstui?

Sveiki, Pagal pateikiamą informaciją (http://www.vilnius.lt/index.php?3170841039) teigiama, kad dviejų asmenų šeimai metinės pajamos turi būti ne didesnės nei 12546 Eur. Jau yra suformuotos metinės pajamų deklaracijos už praeitus metus. Pagal kurį pajamų deklaracijoje pateikiamą langelį reikia šią suma surasti ir kaip įsivertinti, ar yra galimybė gauti subsidiją būstui įsigyti? Beje, kada bus priimtas įstatymas šių metų subsidijoms gauti ir kada jos pasieks bankus?

Ieva
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Pagal kurį laukelį tikrai negaliu pasakyti, tiesiog bus vertinamos Jūsų gaunamos pajamos į rankas per metus. Taip pat Vilniaus savivaldybės svetainėje yra neatnaujinti duomenys, kadangi nuo 2018 m. sausio mėn. pakilo VRP iki 122 EUR, tad ir suma dviems asmenims yra galima didesnė. Šiuo metu metinės šeimos pajamos 2 asmenų šeimai negali viršyti 15 006 EUR. Pažymos savivaldybėse turėtų būti ir vėl teikiamos artimiausiu metu (kovo 20-30 d.) manau jau bus galima gauti, tik prieš tai pasiskambinkite į savivaldybe pasitikslinti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų