Kaip bankai vertina galimybę gauti paskola, jei bus suteikta parama?

Sveiki. Kiek žinau yra priimtas naujas paramos būstui įstatymas, kuris įsigalios nuo liepos mėn. Norim pretenduoti į šia parama. Amžius 31 ir 38 metai. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose. Ar tokiu atveju galima gauti parama ir paskola? Ar pirma reikia sugrįžti į darba? Kaip bankai vertina galimybę gauti paskola, jei bus suteikta parama? Ar gali būti, jog gavus parama bankas nesuteiktu kredito? Aciū už atsakyma

Eglė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Visų pirma, paramos įstatymas regionuose dar nepatvirtintas seime. Yra numatyta, kad įsigalios liepos 1 d., bet seimas jo dar nepatvirtino. Dėl paramos gavimo, ši parama skirta iki 35 metų amžiaus, tad vieno iš Jūsų šeimos nario amžius yra per didelis.

Dėl kitų klausimų. Jeigu norite gauti paskolą banke, nesvarbu ar su parama ar be jos, Jūs turite atitikti pajamų reikalavimus. T.y. Jūsų nuolatinės pajamos turi būti stabilios ir tas stabilumas turi matytis bent 6-12 mėn. atgal. Kitas atvejis, jeigu vyro pajamos yra tokios didelės ir gali išlaikyti šeimą, tuomet nereikia Jums dirbti, nes bankui ir Jūsų šemai pakaks vyro pajamų.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų