Ar dar galima gauti paskolą būstui Lietuvoje jei dirbu užsienyje 6 metus?

Laba diena. Ar dar galima gauti paskolą būstui Lietuvoje jei esu viena, be vaikų, dirbu užsienyje 6 metus pagal neterminuotą darbo sutartį, pastovios pajamos EURAIS (2300 atskaičius visus mokesčius), pageidaujamo būsto vertė 25000-35000, pageidaujamas finansavimas 50-70%, tačiau neturiu laiduotojo? Jei taip, koks MINIMALUS paskolos laikotarpis? Kokie bankai realiausi kreiptis (kad sutaupyti laiką ir energiją)? Iš ankto dėkoju už atsakymus.

Asta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Iš esmės bankai nebeišduoda paskolų asmenims, kurie yra išsiregistravę iš Lietuvos. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus. Kadangi Lietuvoje turime tik tris bankus, kurie išduoda būsto paskolas, tai nedaug reikės gaišti laiko pasitikrinimui: Luminor, SEB, Swedbank.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų