Ar galiu pretenduoti vienas į valstybės paramą kai pajamos viršina nustytą VRP bet turto neviršina?

Sveiki, esu 24metų vaikinas, gyvenu Alytuje, iš bankų gavau atsakymą kad būsto kreditą be problemų gali suteikti iki ~46 tūkstančių pagal turimas pajamas, dabar iškilo klausimas dėl valstybės paramos, skaičiau įstatyme, kad gali pretenduotu ir asmenys kurių pajamos ir turtas neviršiją tam tikrų VRP, mano pajamos viršina 88 VRP bet neviršina turto 123 VRP nes jokio turto neturiu, tai ar galiu pretenduoti vienas į valstybės paramą kai pajamos viršina nustytą VRP bet turto neviršina?

Adolis
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Adoli, dėkui už klausimą. Į paramą gali pretenduoti tik jaunos šeimos, t.y. tie, kurie yra susilaukę vaiko ir yra susituokę (arba gyvena atskirai). Taigi, Jūs negalėtumėte gauti paramos. Taip pat sąlyga dėl pajamų ir turto negaliotų, nes turite neviršyti tiek pajamų, tiek turto dydžių. Įstatyme yra paminėta, kad parama suteikiama ir vienam asmeniui, ten turima omenyje neįgaliuosius ir našlaičius.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų