Ar bankas prie paskolos duoda paskolą būsto įrengimui?

Sveiki, Noriu pasiteirauti, jeigu perkamas senos statybos butas (su paskola), kuriam reikalingas kapitalinis remontas, ar bankas prie paskolos duoda paskolą būsto įrengimui? Ar perkant pastatytą, nors ir kritinės būklės, galima tik remontui paskolą imti? Dėkui.

Justina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Justina, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kaip būtų su turto vertinimu ir imamos būsto paskolos sumos. Pvz. jeigu butas bus įvertintas 30 tūkst. eurų ir paskolos suma bus tokia pati, tai bankas nebegalės suteikti paskolos remontui, nes tokiu atveju bankas jau paskolins daugiau, negu būstas yra vertas. Nebent Jūsų pajamos yra labai didelės ir tai leis imti dar didesnį kreditą, bet dažniausiai orientuojamasi į perkamo būsto vertę pagal turto vertinimą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad senos statybos butams, bankai gali prašyti didesnio nei 20% pradinio įnašo. Kritinės būklės būstų bankai nefinansuoja, nes jie yra nelikvidūs ir rizikingi.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų