Norėtumėm pakeisti sutartį: prailginti paskolos metus ir vietoje sugyventinio mamos pakeisti mane

Laba diena. Prieš dešimt metų mano sugyventinis ir jo mama paėmė paskolą būstui. Aš negalėjau gauti paskolos, nes nebuvau dirbanti. Todėl sugyventinio mama paėmė paskolą vietoje manęs. Ir iki šio laiko mes nieko nekeitėme. Dabar gavosi tokia situacija, kad mama išėjo gyventi į kitus namus. Ir paskolą moku aš su sugyventiniu. Norėtumėm pakeisti sutartį: prailginti paskolos metus ir vietoje sugyventinio mamos pakeisti mane. Ar įmanoma kažką padaryti šiuo atveju? Kokių reikėtų dokumentų dėl sugyventinio mamos? Nes ji paskolos nebemoka, o vietoje jos- moku aš. Dirbu jau 9 metus. Įsiskolinimu ir kitų paskolų neturime. Ačiū už bet kokią informacija.

Ingrida
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Reikia vykti į banką ir pasiteirauti kokios bus sąlygas keičiant būsto paskolos sutartį, kiek tai kainuos ir kokios yra galimybės Jums perimti įsipareigojimus. Bankai turės įvertinti ar yra apskirtai tokia galimybė ir ar Jūs pagal pajamas ir kitus kriterijus atitinkate banko reikalavimus.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų