Ar galima pretenduoti į paramą, jeigu planuojamės pirktis būstą tarkim už Klaipėdos miesto ribų?

Sveiki, Daug diskusijų šiuo metu verda dėl paramos jaunoms šeimos įsigijant pirmąjį būstą regionuose. Niekur nerandu tikslios informacijos apie regionų paskirstymą. Nurodyti tik didieji miestai ir kurortai, kuriuose toji parama negalioja. Tačiau ar galima pretenduoti į paramą, jeigu planuojamės pirktis būstą tarkim už Klaipėdos miesto ribų, gyvenvietė skaitoma kaimu, tačiau yra šalia pat miesto.

Elvyra
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elvyra, dėkui už klausimą. Kadangi tas įstatymas toks dar naujas, tai galime tik sakyti tai, ką patvirtino ministerijos darbuotojai - galima bus pretenduoti į paramą būstui tose vietovėse, kurios nėra įvardintos sąraše. Vyriausybės tikslas su šiuo įstatymu buvo atgaivinti visus užmirštus miestus ir vietoves, o tai yra ne didieji miestai.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų