Einant dėl paskolos kokių reikia dokumentų?

Sveiki. Turiu klausimą. Mano šeima pretenduoja gauti subsidiją būsto paskolai. Bet iškilo dvi problemos. Ar nuėjus į banką su raštu iš savivaldybės, kad gavom paramą iškart galima bus paskolą būstui tvarkytis ar dar reiks laukt? Ir einant dėl paskolos kokių reikia dokumentų? Klausiu iškart, kad nereiktų lakstyt kaip išprotėjusiems.

Andrius
Atsakymai
Inga

Sveiki, siuo metu perkame busta su subsidija jaunoms seimoms regionuose.Kai tik gausi iš spis.lt pranešimą, kad gavai subsidiją, turi į bankus kreiptis su būsto vertinimu ( darėme agentūroje oderhaus mokėjau 180 e) ir pažymomis iš Registrų centro, kad visi šeimos nariai neturi giminystės ryšių su pardavėjais ( į registrų centrą eiti su pardavėjais arba jų raštišku sutikimu, kad leidžia registrų centrui naudoti jų asmeninius duomenis. Pažyma viena ne skubos tvarka, per 1 men. 5.30 e kainuoja, skubos tvarka per 3 d. 25 e). Tu dalykų reikia pirmiausia. Dar jei namas, tai nori, kad ne senų metų statyba būtų ne daugiau 30 metų.Arba renovuotas. Turi dokumentuose būti baigtumas 100 % nes irgi gali neduoti paskolos, geriausia neturėti jokių kitų įsipareigojimų (labai grieštai žiūrima dėl greitūjų kreditų, jei turit įsipareigojimų nepradelsinėkit įmokų mokėjimo dienos, nes į kliento mokumą labiausiai žiūrima.) Patarčiau nueiti į banką išsiėmus iš registrų centro pagal perkamo būsto adresą išrašą apie tą būstą( duoda be savininkų sutikimo kaina gal 2.40 e) konsultacijai dėl būsto pirkimo ir viską paaiškina.Ir dar labai svarbu, kad subsidija duodama, ne tokia kokios prašom, o nuo to kiek įvertins vertintojas. Jei pvz perki namą už 30 tukst, o įvertins tik 26 tūkst., tai nuo likusių 4 tūkst reikės savo pradinio įnašo, o subsidija bus tik 26 tūkst. O kelinta eilėje esate?

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, apie kurią paramą kalbate: regionuose ar tiesiog jaunoms šeimoms. Bet kokiu atveju Jums reikės įsitikinti ar yra paramai likę pinigų. Kadangi nėra statistikos ar viešos informacijos, kuriuose bankuose yra dar likę paramos pinigų ir ar dar nėra išnaudotas periodui skirtas limitas. Patarčiau kontaktuoti su banku, kuriame imate būsto paskolą ir su savivaldybe. Dėl dokumentų, taip pat bankai sudarys sąrašą dokumentų, priklausomai nuo perkamo būsto tipo, situacijos, paramos tipo ir pan. Spėsite, nemanau, kad bus kažkoks galvos skausmas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų