Ar verta imti būsto paskolą 10800 eurų sumai?

Sveiki, planuoju pirkti būstą, butą įvertino 10800euru, ar verta imti būsto paskolą šiai sumai? Nes dar remontui reiktų 5000euru, tai reiktų dar papildomai imti apie 5000euru vartojamaja paskolą , ar geriau tiesiog pasiimti vartojamaja paskolą būstui, kuri suteikia Swedbank, su 10metu trukmės mokėjimų . Labai įdomu nes būsto paskolos užėmė daug laiko, ir dokumentų forminimas kiek žinau nemažai kainuoja, apsvieskit jai galima

Andrius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Būsto paskolos ėmimas neužima daug laiko ir mokesčiai nėra labai jau dideli, proporcingi procentai nuo sumos. Gaukite pasiūlymą vartojimo paskolai ir būsto, gaukite visus įkainius, palyginkite ir žinosite. Kiekviena situacija individuali, nėra vieno atsakymo šiuo atveju. Imti vartojimo, būsto paskolą ar nesiskolinti reikia apsispręsti pačiam, priklausomai nuo to, kokioje situacijoje gyvenate.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų