Ar mes turim galimybę gauti paskolą jaunom šeimom?

Sveiki, turiu klausimą gal galėsit pagelbėt. Mes su vyru norim gaut paskolą jaunom šeimom, turim vaiką. Aš dabar esu dekrete gaunu 200 eur, vyras dyrba gauna 500 eur, taip pat vyras yra užsienietis atvažiavęs iš Armėnijos turi leidimą gyventi Lietuvoje, Lietuvoje gyvena jau apie 6 metus. Norėjau sužinot ar mes turim galimybę gauti paskolą jaunom šeimom? Jei taip tai kokią sumą maždaug galėtume gauti?

Irina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Na, Jūsų pajamų būtų tiesiog per mažai gauti būsto paskolą. Kadangi esate trijų asmenų šeima, tad įsipareigojimams dengti tiesiog Jums neliktų pinigų. O dar vyro situacija dėl leidimo statuso ir pan., tikrai sudėtinga situacija. Patarčiau vistiek kreiptis į bankus ir pasikalbėti, gal patars kokių pajamų pakaktų, kokio dydžio paskolą galėtumėte gauti ateityje. Dėl paramos taip pat galite pasiteirauti savivaldybėje ir pasiruoškite ateičiai, pvz., kai grįšite į darbą po dekreto.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų