Ar turime galimybę gauti paskolą namo statybai?

Sveiki. Su vyru statome namą. Turime sklypą, jame atvestos komunikacijos pastatyta dėžutė (pamatai, sienos, stogas). Su vyru bendros vidutinės mėnesio pajamos 2000eur(į rankas) vyras gauna dienpinigius per metus apie 16000eur. Auginame 2 vaikus. Turime paskolą 96000eur (mėnesio įmoka 340 eur). Ar turime galimybę gauti paskolą namo statybai? Ir kuris bankas mums palankiausias. Ačiū.

Lina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Galimybę gauti pakolą namo statybai turite, tačiau priklausys nuo pačio namo projekto sumos. Bankai vertins projektą ir įvertins Jūsų galimybes. Jeigu pritrūktų pajamų, galima išnaudoti jau turimą būsto paskolą, tačiau bankai pasiūlys savo sprendimus. Atminkite, kad kiekvienas bankas siūlys skirtingas sąlygas, tad mano manymu, yra vertinga gauti pagrindinių bankų pasiūlymus.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų