Ar galime kreiptis dėl paskolos?

Sveiki, esu ištekėjusi. Vyras dirba puse etato ir gauna apie 350€ į rankas. Aš dabar virš 1 metų buvau biuletenyje, dabar nuo kovo pradžios grįžtu į darbą, tik keisis etatas, dirbsiu irgi tik puse etato kaip vyras. Atlyginimas bus tarp 300-350€, bet dabar papildomai gausiu 342€ invalidumą. Su viskuo pajamos į rankas abiejų su vyru bus apie 1000€, ar galime kreiptis dėl paskolos? Taip pat ar galime kreiptis tuoj pat ar po ilgo biuletenio bankas reikalaus 6 mėnesių algalapių? Kokios dar kliūtys gali kilti tokioje situacijoje?

Lukrecija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukrecija, dėkui už klausimą. Reikia dirbti nenutrūkstamai bent 6 mėn., kad būtų skaičiuojamos pajamos. Taip pat dėl invalidumo pajamų bankai spręs ar vertins. Todėl dabar jau galite kreiptis į bankus, kad išsiaiškinti savo galimybes. Kliūtys - nepakankamos pajamos ir bendros situacijos vertinimas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų