Ar šiais metais bankai dar turi likusių limitų?

Laba diena, turime išsirinkę būstą, kurį norime pirkti, susitvarkėme dokumentus subsidijai pirmajam būstui įsigyti (10proc pagal seną įstatyma), laukiame pažymos iš savivaldybės, liks tik ją pasiimti, įsivertinti butą ir eiti į banka. Ar banke nunešus visus reikiamus dokumentus iškarto gali pasakyti, ar bankas dar turi likusių pinigų subsidijoms ir mes ją gausime ar tik tada kai gauname atsakymą iš banko dėl paskolos suteikimo? Ar šiais metais bankai dar turi likusių limitų? Nes kiek žinau visai nesenai buvo patvirtinti limitai šiems metams. Ačiū už atsakymą.

Ingrida
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Dėl pinigų likučio bankuose galite pasiteirauti savivaldybėje ar ministerijoje, paramos būstui skyriuje. Jie turi informaciją. Taip pat galite tiesiogiai ir bankų pasiklausti. Nebūtina laukti iki to laiko kol gausite pažymą. Situacija keičiasi, tad reikia kas kartą pasiteirauti.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų