Ar galima pradinį įnašą iš dalies padengti skolintomis lėšomis iš fizinio asmens - giminaičio?

Laba diena. Ar galima pradinį įnašą iš dalies padengti skolintomis lėšomis iš fizinio asmens - giminaičio? Ar tokią paskolą reiktų atskleisti bankui ir jam reiktų pateikti sutartį ir jis šią paskolą įskaičiuotų į paskolos gavėjų finansinius įsipareigojimus? Iš anksto ačiū už atsakymą.

Ingrida
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Jeigu bankas paklaus iš kur gavote pinigus pradiniam įnašui ir pasakysite, kad skolinotės, turėsite parodyti kokiomis sąlygos ir tai bus įskaičiuota kaip įsipareigojimas. Imant paskolą privalote pateikti įsipareigojimus. Tačiau daug kas nepateikinėja ir tai nėra saugu. Pradiniam įnašui turite būti sukaupęs savų pinigų, taip saugiausia, kad žinote kaip elgtis su pinigais. Jeigu skolinsitės ir apeidinėsite šį reikalavimą, ateityje gali būti problemų susidūrus su finansiniais sunkumais.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų