Ar gali kilti kokių problemų siekiant gauti būsto paskolą, jei metų bėgyje nereguliariai esu užsiėminęjęs lažybomis?

Laba diena, Norėjau paklausti, ar gali kilti kokių problemų siekiant gauti būsto paskolą, jei metų bėgyje nereguliariai esu užsiėminęjęs lažybomis (kad dėl to gali kilti palūkanų norma suprantu, labiau aktualu ar apskritai gali nesuteikti paskolos remiantis šiuo dalyku). Dėl lažybų problemų neturiu, niekur nesu įtrauktas kaip lošėjas, kitokių problemų dėl lažybų nesu turėjęs, pervedami pinigai į lažybų sąskaitas būdavo <100eurų.

Marius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Teko girdėti, kad bankai pamatę įmokas į lažybų bendroves, atsisako išduoti paskolą. Todėl rekomenduočiau daryti įmokas į lažybų bendroves per Paysera ar Revolut, ar bankus, kuriuose neimsite paskolos. Vertina bankai individualiai, vieni gali labai rizikingai žiūrėti, o kiti laisviau.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų