Kokią paskolą galėtumėme gauti?

Sveiki, Norėčiau sužinoti kokią paskolą galėtume gauti. Mūsų šeimą sudaro trys asmenys, aš, vyras ir maža dukrytė. Vyro pajamos į rankas 1200€, kas 3mėnesius išmokama už viršvalandžius apie 400€. Aš šiuo metu nedirbu, nes negavome darželio vaikui, gaunu iš biržos pašalpą 330€. 60€ vaiko pinigai Bendros mūsų mėnesio pajamos 1590€ (ir kas 3mėnesį už viršvalandžius). Kokią paskolą galėtumėme gauti? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Greta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Kiekvienu atveju paskolos suma, kurią gali suteikti bankas įsigijant būstą yra vertinama individualiai, todėl reikia kreiptis į skirtingus bankus vertinimui. Biržos pašalpa ir vaiko pinigai tikėtina, kad nebus vertinami, bet vėlgi - tai individualu. Realu, kad bus vertinama pagal vyro 6-12 mėn. gautų pajamų vidurkį, tad jeigu gauna pajamas už viršvalandžius, jos turbūt įsiskaičiuos į vidurkį. Kreipkitės į skirtingus bankus gauti tikslią informaciją.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų