Ar tinkamas metas pirkti būstą

Ar tinkamas metas pirkti būstą. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ar tinkamas metas pirkti būstą“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vasarė

Laba diena, noriu pasiteirauti ar, Jūsų manymu, dabar yra tinkamas metas pirkti būstą? Kaip manote, geriau 1974m. statybos name esantis butas strategiškai patogioje vietoje - Neries krantinėje, kai netoliese senamiestis, ar 2020m. statybos naujas butas, bet Romainiuose, Giraitėje? Ar koronaviruso paveikta ekonominė padėtis, galėtų keisti nekilnojamo turto rinką, ar po paskutinės 2009m. krizės NT jaučiasi viskam pasiruošusi? Gal verta laukti rudens? Labai ačiū, už atsakymus!

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų