Baltarusijos pilietis

Baltarusijos pilietis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Baltarusijos pilietis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Olga

Sveiki. Turiu tokį klausimą dėl būsto paskolos: mano giminaitis yra Baltarusijos pilietis (40m.), vedęs (2 vaikai.). Šeima gyvena Baltarusijoje, žmona dirba ten, o jis gyvena čia 3 metus su leidimu gyventi, kuris išduodamas kas 2 metus. Iš pradžių dirbo įmonėje vairuotoju, gaudavo atlyginimą apie 800 € (stažas 2,5 m.), dabar turi savo transporto įmonę, kurioje gauna apie 1000 € (stažas 0,5m.) , gal ir daugiau. Ar jis turi galimybe prašyti ir gauti paskolą būstui? Ar būtina , kad darbo stažas butų vienoje įmonėje ir kiek metų? Ar pasikeistu situacija, jei žmona atvyktų gyventi ir dirbti į mūsų šalį? Dėkoju už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olga, dėkui už klausimą. Jeigu turi nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, tuomet manau yra galimybė gauti būsto paskolą. Tačiau, bet kokiu atveju reikia, kad bankas įvertintų situaciją ir rizikas individualiai - tik bankas gali atsakyti ar galės suteikti paskolą. Taip pat, atkreipkite dėmesį, kad įmonės savininkai vertinami dar rizikingiau ir bus prašoma įmonės balansai ir įmonė turės būti pelninga. Esant įmonės savininku ir gaunant pagrinidines pajamas iš savo įmonės, stažas ir įmonės turėjimo terminas gali būti reikalaujamas ilgesnis. Kreipkitės į skirtingus bankus ar kredito unijas detalesniam vertinimui.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų