Buto dalies įkeitimas

Buto dalies įkeitimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „buto dalies įkeitimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gintarė

Laba diena, Pagal nuosavybės teisę, turiu priklausančią man dalį buto, t.y. 1/3 buto dalies, ar įmanoma gauti paskolą būstui įsigyti iš banko, įkeičiant ar užstatant bankui tą dalį buto?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Viskas priklauso nuo banko ir dar, klausimas dėl ko įkeitinėsite. Iš esmės, reikia kreiptis į skirtingus bankus su savo individualiais poreikiais ir savo situacija. Bankai pateiks savo atsakymą, juk jie skolina. Nėra tokių taisyklių, kad skolins arba ne. Kai kuriais atvejais galima pasakyti, kai jau akivaizdu, bet vistiek tik bankas priima sprendimą ir tik jis gali atsakyti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų