Butų numeracija

Butų numeracija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „butų numeracija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agota

Noriu pirkti butą naujos statybos, tačiau ant senų pamatų name. Namas nestandartinis, butų numeracija prasideda ne nuo 1, o pagal aukštus 200, 300, 500 ir t.t. Ar negali būti, kad įforminta kaip viešbutis, apartamentai? Ar tokia praktika naudojama?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agota, dėkui už klausimą. Nelabai galiu komentuoti nežinant situacijos. Patarčiau pakalbėti su statytojais, kad pateiktų visą informaciją.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų