Draugės mama

Draugės mama. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „draugės mama“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dzastin

Sveiki! Noriu imti paskolą namui. Turiu įgimtą širdies ligą. Mėnesines pajamos 1000 į rankas, mama būtų laiduotoja jei reikėtų. Ar realu gauti 130000 eurų paskolą? P.s. mergina prisidetų prie paskolos, bet nenori būti bendraskolininkais:)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dzastin, dėkui už klausimą. Pajamų yra per mažai norint gauti tokio dydžio būsto paskolą, tačiau reikia vykti į bankus ir žiūrėti kokia yra individuali Jūsų situacija. Gal mamos laidavimas, o gal draugės pajamos išgelbėtų, bet draugė turėtų būti bendraskolė.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki. Ar imant būsto paskolą bendraskoliais gali būti ne sugyventiniai, o pavyzdžiui, aš ir mano draugės mama? Mama yra ištekėjusi. Draugė dar mokosi, todėl kartu paskolos imti negalime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau, kad negalima. Mama ir jos vyras yra atskira šeima, o Jūs su drauge esate atskira. Tačiau galite kreiptis į bankus dėl rekomendacijų ir plano ateičiai pasiruošimo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų