Fizinio asmens bankrotas

Fizinio asmens bankrotas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „fizinio asmens bankrotas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aivaras

Sveiki. 1.Norėjau sužinoti kokia tikimybe gauti busto paskolą pasibaigus fizinio asmens bankrotui? Pajamos paskutinius 4metus stabilios apie 800-900eur. 2. Ar yra koks nors protingas būdas pasikelti savo patikimumą ir kredito reitingą?

Atsakyti
aivras

Negi niekam nekyla tokie klausimai ir nėra į juos atsakymų? T.y. jei jau bankrutavai tai nuomuokis būsta visą gyvenimą ir nieko savo neturėk...

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų