Karininkas

Karininkas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „karininkas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aurėja

Sveiki, turiu klausimų dėl būsto paskolos. Su vyru esame jauna šeima, susituokę, bet neturime vaikų (būtina jų turėti? nes tai bus tik ateityje), esame abu dirbantys mano alga 550 Eur į rankas, o vyras karininkas tad alga gerokai didesnė už mano (manau apie 900 eur). Šiuo metu svarstome apie savo būstą Kaune, tad domina informacija dėl kompensacijų jaunoms šeimoms, klausimai būtų:

 1. Ar valstybė gali kompensuoti pradinį įnašą?
 2. Kada geriausia kreiptis dėl kompensacijų 2018m?
 3. Kokios turi būti bendros pajamos abiejų žmonių, nes tie skaičiukai su raidėmis nelabai aiškūs?
 4. Abu turime būti registruoti tarkim Kauno savivaldybėje, nes savo gyvenamos vietos neturime, tad deklaruoti esame pas tėvus kitame mieste...

Dėkoju už informaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurėja, dėkui už klausimus. Atsakau:

 1. Jūsų atveju negali, nes pajamos viršija numatytas įstatyme (žr. paramos įstatymo 11 straipsnį). Beje, vaikas yra būtinas norint gauti paramą, tačiau jo neturint, galima pretenduoti į paramą, o parama bus išmokama, kai susilauksite vaikelio. Tačiau Jums atkrenta parama dėl per didelių pajamų;
 2. Kreiptis galite bet kada;
 3. Skaičiai ir raidės yra 1 VRP = 122 EUR, visa kita sudauginate;
 4. Kreiptis turėtumėte į tą savivaldybę, kurioje esate registruoti.
+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų