Lepšiškiai

Lepšiškiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „lepšiškiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Birute

Sveiki, norėjau paklausti kurios Kauno rajono vietos patenka į būsto parama jaunoms šeimoms perkant regione? Nes kiek žiūrime per pateikta puslapį, tai niekas iš Kauno rajono kaimų kaip kad lapės, lepšiškiai, Raudondvaris ir pan nepatenka. Gal galite patikslinti? Nes norime žiūrinėtis namą ir nežinome kur galime ar turi būti kažkiek km atstumas nuo mieste ar kaip.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Birute, dėkui už klausimą. Verčių zonos suskirstytos žemėlapyje, reikia tikrinti REGIA sistemoje.

Kauno rajono savivaldybėje regionui nepriskiriamos vietovės šiose NT vertės zonose, todėl šiose vietose paramos negausite:

16.1, 16.2, 16.3, 16.4, 16.5, 16.6, 16.7, 16.8

Pasitikrinti verčių zonas žemėlapyje galite per registrų centro svetainę: www.regia.lt, čia pasirinkite savivaldybę, kurioje norite įsigyti būstą, kai atsidaro žemėlapis, dešinėje pusėje pažymėkite varnelę "NT verčių zonos, vertės ir apleistos žemės", kai pažymėsite, žemėlapyje įsijungs funkciją, kur rodys verčių zonas. Tam, kad pamatytumėte verčių zonas, reikia pritraukti (zoom in) žemėlapį arčiau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų